2733
2734
عنوان

ازدواج بخاطر ثروت دختر و خانوادش

977 بازدید | 23 پست

سلام دوستان

چند سال آقایون خیلی دنباله پول و موقعیت دختر خانواده ی دختر هستن

حتی پسرایی هم که خودشون اهل کار هستن و جنم کار کردن دارن  هم براشون خیلی مهمه

شما نظرتون چیه و اینکه توی دور وریاتون همچین شرایطیو دیدید که ی پسر با رایط مالی معمولی با یه دختر از ی خانواده فوق العلاده ثروتمند ازدواج کرده باشه

زندگیشون چطوره؟

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢

خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍

بیا اینم لینکش

ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2731

اره عزیزم دیدم ظاهرزندگیشون که خوبه باطنش رو نمیدونم دراین شرایط بد اقتصادی اینکارمعقول بنظرمیاد ولی دراصل کاردرستی نیست ازدواج باید برپایه تفاهم محبت وعلاقه باشه بنظرمن

من خیلی زیبام من خیلی دوست داشتنی وخوش اندامم من 

به نظرم اون زندگی دوامی پیدا نمیکنه چون اگر کسی واقعا بخواد باید برای خودش بخواد نه پول دختر خانوم...الان برادرشوهر من ۴۳ سالشه دلیلشم اینکه چون خودش پولدار طرفم باید باشه به اندازه ای که این سرمایه داره دختر هم سرمایه رو وارد کنه به زندگیش هنوزم مجرد فکر نکنم دیگه ازدواج کنه

من ک میبینم کلاااا برا ازدواج میرن سراغ دختر شاغل یا دختری ک پدرش خ پولداره....بنظرم حق دارن منطقیه علتشم گرونیه و اینکه هممون کمال طلبیم و دنبال پیشرفت خب وقتی 2نفرباهم پول جم کنن زودتر ب نتیجه میرسن دیگه

2738
دخترا هم دنبال پسر پولدارن  اما متاسفانه همون پسر پول دارا می‌رن با دختر پولدار ها

دخترا طبیعیه که دنبال کسی باشن که دستش به دهتش برسه چون باید زندگیشون کم یا زیاد تامین بشه فاز پسرا رو واقعا درک نمیکنم من

اره زياد ديدم. اونايي كه خودشونم دنبال كار وپول دراوردن بودن زندگيشون خوبه و اونايي كه فقط چششون به مال پدرزنشون بوده توسري خور شدن و از زندگيشون ناراضي

آهاي تويي كه داري اينو ميخوني، از خدا ميخوام يه اتفاق فوق العاده خوب برات بيفته...
دخترا طبیعیه که دنبال کسی باشن که دستش به دهتش برسه چون باید زندگیشون کم یا زیاد تامین بشه فاز پسرا ...

فاز پسرا اینکه الان گرونییه وصع فلان و بهمانه،،زن هم باید کمک خرج باشه باباش پولدار باشه ارثی چیزی بهش برسه و صدتا چیز دیگه رو لحاظ میکنن

فاز پسرا اینکه الان گرونییه وصع فلان و بهمانه،،زن هم باید کمک خرج باشه باباش پولدار باشه ارثی چیزی ب ...

شوهر من با اینکه خودش وضعش خوب بود و میتونست یه دختر هم سطح از نظر مالی خودشون رو بگیره نگرفت اومد منو گرفت .همه فازشون یکی نیست خیلی وقتها ازش پزسیدم گفته من پول رو خودم داشتم دنبال چیزایه دیگه توی همسر اینده ام بودم...ما وضعمون متوسطه

2706