2703
2553
عنوان

قهر با شوهرم😔

297 بازدید | 18 پست

سلام دوروزه با شوهرم قهرم همش بخاطر مادر شوهرم منو شوهرم هرررررچی دعوا میکنیم بخاطر خانوادشه دیگه خسته شدم اینبار دیگه نمیتونم شوهرمو ببخشم من خودم پول لازم بودم البته پول داشتم ولی قایمش کردم ک یه پس اندازی باشه برام ب شوهرم گفتم پول لازمم گفت فردا میدم بعد معلوم شد ک جوری ک من نفهمم پول داده ب مادر شوهرم بخدا قسم خانواده شوهرم خییییییلی پولدارن ولی مادرش میخواد از شوهر منم پول کش بره دیگه خسته شدم از این زندگی نکبتی

الهم صل علی محمد وآل محمد و عجل فرجهم🌸💕

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥 

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود و حتی توی تعطیلی های عید هم هستن. 

بیا اینم لینکش ایشالا مشکلت حل میشه 💕🌷

خب پول قرض میگیره یا نه؟

خانومای خوش قلب ومهربون میشه برای آرامش دلم ی سوره کوثر برام بخونید بدجوری تو زندگی گرفتارم. اگر خوندین بگین منم براتون بخونم 🧡               خدایا خودت میدونی چقدر گرفتارم چقدر تو زندگی زجرکشیدم خدایا خودت راه درست و بهم نشون بده خدایا پناه میرم بهت از شر تمام بدی ها و انسان های شیطان صفت💛خدایا به توکل نام اعظمت خدایا تمام امید منی تنهام نزار خدایا زندگی هرچقدربهم سخت گرفت توتنهام نزار خیلی دل شکسته م خدایا پناه م باش💚
2720
2714

منم مشکلم همینه..یه سال دندون درد داشتم هی گفتم گفت فعلا ندارم..تا یروز مامانش اینا اومدن مامانش هزینه ی دکترش۲تومن شد خیلی راحت ب شوهرم گفتن تو بده..آقا هم داد..بش میگم پس من چی میگه روم نشد ندم

چه كار بدي كه قايمكي پول جمع ميكني اونم قايمكي ميده به مامانش پول از هر دستي بدي با همونم پس ميگير ...

خب مردا اکثرا تابفهمن خانوم ی پولی داره

تا تمومش نکنن بیخیال نمیشن

بعضی از مردا هم اعتقادی به پس انداز ندارن

نه میخواد یوقت پول شوهرم نیاد دست من میخواد هرجور شده یه پولی از شوهرم بکشه

لعنت به آدمای بد ذات

خانومای خوش قلب ومهربون میشه برای آرامش دلم ی سوره کوثر برام بخونید بدجوری تو زندگی گرفتارم. اگر خوندین بگین منم براتون بخونم 🧡               خدایا خودت میدونی چقدر گرفتارم چقدر تو زندگی زجرکشیدم خدایا خودت راه درست و بهم نشون بده خدایا پناه میرم بهت از شر تمام بدی ها و انسان های شیطان صفت💛خدایا به توکل نام اعظمت خدایا تمام امید منی تنهام نزار خدایا زندگی هرچقدربهم سخت گرفت توتنهام نزار خیلی دل شکسته م خدایا پناه م باش💚
2706