2726
عنوان

حس کلافگی دارم ...

589 بازدید | 4 پست

بچه ها من خیلی نسبت به زندکی احساس بیهودگی می کنم مخصوصا از یکسال بعد از جداییم و وقتی پسرمو میاد می بره اینجوری شدم همش می گم نمی دونم خدا برای چی ما رو آفریده چرا مردم اینقد بدو بدو می کنن چرا بچه به دنیا میارن ... اینجوری نبودم خیلی دختر پرشوق و پرتلاشی بودم درس  ام خوندم دانشگاه هم درس می دم ولی الان حوصله کلاس های دانشگاه رم ندارم همه رو به طور فشرده گذاشتم تو یه روز  آخه نه بیمه نه پول درست و حسابی فقط بیگاری  اصلا و به  هیچ عنوان حال و حوصله زندگی ندارم از اینکه صبح می شه دوباره شب کلافه ام نه اینکه بیرون نرم اصلا مرتبا هم می رم خرید و گردش و مسافرت ولی کلا بی هدفم 🤔🤔🤔

مخصوصا اینکه شغلی ندارم که بتونم ازش در آمدی داشته باشم خیلی بی حوصله ترم می کنه و کلا دیگه تو زندگیم هدفی ندارم 

شماها چکار می کنید تا تو زندگی مثل من نشید و هدف داشته باشید ؟؟؟؟

البته اینم بگم من خیلی ناراحت ۵ سال از عمرم هستم که با یه مرد نالایق گذروندم که شدیدا اذیتم کرد و بعدش هم قرار رود هییت علمی دانسگاه بشم نگذاشت یه مدت برم دانشگاه و طلایی ترین دوران زندگیمو به خاطر انتخاب اشتباه از دست دادم و با یه وقفه ۳ ساله دوباره رفتم دانشگاه درس دادم و الان کلا مسیرمو تو زندگی گم کردم همش می گم چطوری من ۵ سال موندم و سکوت کردم و کتک خوردم و همه چیمو پای عشق از دست دادم و چطور من ۵ سال از طرف شوهرم و خونوادش شدیدا تحقیر شدم و ریبی کشیدم کلی سکوت کردم تا روز آخر دیگه بدون هیچ کلامی با یه بچه رفتم طلاق گرفتم خیلی غصه این ۵ سال هدر رفته رو می خورم 

بچه ها باورتون میشه!!!

دیروز جاریمو بعد مدت ها دیدم انقدر لاغر شده بود از خواهر شوهرم پرسیدم چطور انقدر لاغر شده، بهم گفت از اپلیکیشن زیره رژیم گرفته، من که از کافه بازار دانلود کردم و شروع کردم لینکشو میزارم شمام شروع کنید تا الان که راضی بودم.

2728

بنظرم یه هدفی برا خودت تعیین کن سعی کن بش برسی،اینجوری انگیزه میگیری،متاسفانه ما نمیدونم علتش چیه ولی همیشه حال خوبمون رو وابسته ب یه نفرمیکنیم اگر تباشه فلج میشیم و فک میکنیم دیگه نمیشع زندگی کرد

...