2733
2734
عنوان

خانما کسی بیداره لطفا بیایین😢

267 بازدید | 20 پست

این سونوی منو ببینید خیلی درگیرشم کیستم از چ نوعشه یکی تو تاپیک قبلی گف اندومتریوز هستش ک دیدم تو نت درمان نداره درحالی دکتر گف زیاد مهم نیس با دارو خوب میشه جریانش چیه😢😢😢😢

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2728
2738

عزیزم اصلا نگران نباش یکی دوتاش تقریبا بزرگ هستند ولی با دارو قابل درمانه مطمئنا بهت دوره درمانی استفاده از قرص ال دی یا اچ دی میده که بیست و یک روزه از پریودیت شروع به نوردن میکنی شبی یکی وقتی تمام شد روز دوم سوم یا بعد از پریودی باید تکرار سونو انجام بشه

ان شالله زود خوب بشی

اصلا نگران نباش با قرص رفع میشه میشه ولی سمت چپت فیلکول عالی داری 25 عالیه کیستت رفع بشه نی نی میاد تو سونوت اخر برگه نوشته مایع خلفی موجود هست یعنی تو لگن عفونت داری منم داشتم قرص مانند چرم خشکن بود یه دوره خوردم خوب شدم مشکلت ساده اس جیزی نیست

خدایا عاشقتم
اصلا نگران نباش با قرص رفع میشه میشه ولی سمت چپت فیلکول عالی داری 25 عالیه کیستت رفع بشه نی نی میاد ...

اره قرص ک داد چرک خشکن میخوردی عفونتت رفع شد؟

عزیزم اصلا نگران نباش یکی دوتاش تقریبا بزرگ هستند ولی با دارو قابل درمانه مطمئنا بهت دوره درمانی است ...

ممنونم واقعا اره قرص ک داده فعلا شروع نکردم تا پریودی بعدی 

2706