2737
2739

بچه من نداشت

ولي اينايي كه گفتي خيلي تاثير داره

نه توو ماه آخر بلكه كل بارداري

قرار من با خدا اين شدكه.....من چشمهامو ببندم...دستمــٌ بذارم تو دست خدا وباهاش برم جلو....خٌـــدايا توي مسير دستمو ول نكني....مواظب سنگـاي جلوي پام باشي....من تا جايي چشمامو باز نگه داشتم كه ميدونستم چي خوبه و چي بد....ولي از اين به بعدش با تو.....من اسمشو ميذارم دوستي و تكيه به تو.....و تو اسمشو بذار تَوكٌـــل...ميدونم از توكل به هركس پشيمون ميشم ولي از توكل به تـــو هرگـــز....مواظبمون باش و هوامونو داشته باش❤️

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

۴۰ هفته و ۲ روز به دنیا اومد جفتش رو داشت

مخصوصا تو بارداری زیاددددددد سکسکه میکرد تو شکمم! بعضیا میگن رفلاکس دارن این جنین ها

من باید قوی باشم ، مثل پرنده ای که باید پرواز کند ، مثل بارانی که باید ببارد ، مثل خورشیدی که باید بتابد ، مثل چشمه ای که باید بجوشد ، من باید قوی باشم و این باید یعنی انتخاب دیگری به جز قوی بودن و ادامه دادن ندارم🥺🥺🥺 امضای قبلی رو حیفم اومد پاک کنم🤭🤭👈👈👈صبور باش ... هم حکمت را میفهمی...هم قسمت را میچشی... هم معجره را میبینی....😊خاطره زایمان من😊
2728

۳۹بدنیااومد کولیک نداره ولی رفلاکس داره کل بارداریمو استرس کشیدم بخدا

خدایا مراقب ویهان وماکانم و همسر عزیزم باش  قربون دوتا پسر تپلم برم من..اگه جواب بی ادبیتو نمیدم یعنی در حد من نیستی پس انقدر خودتو خاروخفیف نکن و زور نزن 
بچه من نداشت ولي اينايي كه گفتي خيلي تاثير داره نه توو ماه آخر بلكه كل بارداري

من اول بارداری خیلی مشکل و استرس داشتم ولی الان خدا رو شکر همه چی خوبه، کاش اون روش اثر نذاره...

یه صلوات بفرست، ثوابش نصف نصف ❤
۴۰ هفته و ۲ روز به دنیا اومد جفتش رو داشت مخصوصا تو بارداری زیاددددددد سکسکه میکرد تو شکمم! بعضی ...

عه منم یکی دو هفتست همش سکسکه میکنه 😐

یه صلوات بفرست، ثوابش نصف نصف ❤
2738
من اول بارداری خیلی مشکل و استرس داشتم ولی الان خدا رو شکر همه چی خوبه، کاش اون روش اثر نذاره...

خرما زياد بخور

خرما بچه رو خوش خلق ميكنه تا ميتوني بخور 

قرار من با خدا اين شدكه.....من چشمهامو ببندم...دستمــٌ بذارم تو دست خدا وباهاش برم جلو....خٌـــدايا توي مسير دستمو ول نكني....مواظب سنگـاي جلوي پام باشي....من تا جايي چشمامو باز نگه داشتم كه ميدونستم چي خوبه و چي بد....ولي از اين به بعدش با تو.....من اسمشو ميذارم دوستي و تكيه به تو.....و تو اسمشو بذار تَوكٌـــل...ميدونم از توكل به هركس پشيمون ميشم ولي از توكل به تـــو هرگـــز....مواظبمون باش و هوامونو داشته باش❤️
عزیزم ایشالا زودتر خوب بشه

قربونت برم عزیزم

خدایا مراقب ویهان وماکانم و همسر عزیزم باش  قربون دوتا پسر تپلم برم من..اگه جواب بی ادبیتو نمیدم یعنی در حد من نیستی پس انقدر خودتو خاروخفیف نکن و زور نزن 
2706