2726
عنوان

به نظرتون بگردم دنبال کار ؟؟

114 بازدید | 12 پست

بچه ها من یک دانشگاه عالی مهندسی خوندم اما متاسفانه معدلم رو گند زدم ، اما خوب دانشگاهم خیلی سخت بود و به خاطر ۳ ترم که کم کاری کردم معدلم کم شد ، به نظرتون برم دنبال کار یا اینکه بشینم ارشد بخونم 

محال است فرصتی را که حق الهی من است از دست بدهم ،زیرا در حمایت رحمتم ، نه در لوای قانون 

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

2728
بیکاری عزیز من ؟! بشین خونه عشق و حالت رو بکن . مگر مجبوری بری سرکار . شوهر که کردی خودش وظیفه داری ...

خوب آخه خوشم نمیاد از یکی دیگه پول بگیرم 

محال است فرصتی را که حق الهی من است از دست بدهم ،زیرا در حمایت رحمتم ، نه در لوای قانون 
کار فقط من ک بس ک دنبال کار گشتم و حقوق کم بود بیخیال شدم

الان یه آگهی دیدم البته میدونم روزی صد نفر براشون رزومه میفرستن ، میگم برم دنبالش شاید منو قبول کردن البته خوب محیطش رو نمیدونم چه طوریه چون من عمران خوندم 

الان یه آگهی دیدم البته میدونم روزی صد نفر براشون رزومه میفرستن ، میگم برم دنبالش شاید منو قبول کردن ...

برو عزیزم حتما 

من ک بس ک اونی ک خاستم نشد ارادم ضعیف شده دیگه دنبالش نیسم

خوب آخه خوشم نمیاد از یکی دیگه پول بگیرم 

عزیزم حتما برو دنبال کار 

به حرف خانومای اینجا بسنده نکن اینجا از هر قشری هست

فردا پس فردا مجبوری مگه با منت و بدبختی از شوهرت پول بگیری؟در ضمن تو خونه نشستن همچینم کیف نداره یا صبح تا شب مجبوری بشوری یا غذا درست کنی..امتحان کردم که میگم ..اگر سرکار بری مجبوری یه خدمتکار بگیری کمک حالت بشه 

تو قبل زن بودن یک انسان مستقلی