2733
2739
عنوان

داستان زندگی من

| مشاهده متن کامل بحث + 221066 بازدید | 743 پست

استارتر الانم اگر خسته ای قفل کن بعدا سر فرصت بزار بقیشو 

چون درکت میکنم مسئولیت رو دوشته خدایی 

ادمها را نباید به هر قیمتی نگه داشت . همه برای ماندن نمی ایند. ادمی که میماند جنسش با دیگران فرق دارد.....برای ماندنش مجبور نمیشوی خودت را تغییر دهی .اینو بیاد داشته باش برای نگه داشتن ادما نباید خودتو زیر پا له کنی.....ادما باید با دلشان بمانند نه با جسمشان....

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

شکست عشقیم..که اون دنیا بعدمرگ بهش میرسم یانه..باوجود یه عشق یک طرفه

اییییی عزیزززم اره یادم اوووومد😭😭😭😭

خدا جوونم میدونم که این ماه منم حامله ام از همین الان شکررررت. قول میدم ازش خوب مراقبت کنم. دوستای گلم واسم صلوات بفرستین مرسییی
2731

خلاصه این روزا هم گذشت و من هروز از دیروز خسته تر و داغون تر بودم

ولی خداییش واسه رابطمون چیزی کم نذاشتم و اون بنده خدا هم یکم شرایط درک کرد و باهام راه اومد

با لطف و رحمت خدا مادرم بیماریشو پشت سر گذاشت و دوباره امید تو دلم جونه زد. دیگه خود مادرم و پدرمم میگفتن باید کم کم واسه تو زن بگیریم

دوست دخترمم اصراراش بیشتر شد و ازم خواست که تا عید برم خاستگاری و منم گفتم باشه تا عید ایشالا میام و تموم میکنیم کارو

2738
من دنبال پر بازدید نیستم میبینید که تند تند دارم تایپ میکنم

یاز قارداش

کاش ﺯﻧﺪﮔﯽ ﺍﺯ ﺁﺧﺮ ﺑﻪ ﺍﻭﻝ ﺑﻮﺩ..ﭘﯿﺮ ﺑﺪﻧﯿﺎ ﻣﯽ ﺁﻣﺪﯾﻢ..ﺁﻧﮕﺎﻩ ﺩﺭ ﺭﺧﺪﺍﺩ ﯾﮏ ﻋﺸﻖ ﺟﻮﺍﻥ ﻣﯿﺸﺪﯾﻢ..ﺳﭙﺲ ﮐﻮﺩﮐﯽ ﻣﻌﺼﻮﻡ ﻣﯽ ﺷﺪﯾﻢ ﻭﺩﺭ، ﻧﯿﻤﻪ ﺷﺒﯽ ﺑﺎ ﻧﻮﺍﺯﺵ ﻫﺎﯼ ﻣﺎﺩﺭ ﺁﺭﺍﻡ ﻣﯿﻤﺮﺩﯾﻢ...!!!
[QUOTE=108528261]استارتر الانم اگر خسته ای قفل کن بعدا سر فرصت بزار بقیشو  چون درکت میکنم مسئول ...

😔

ادمها را نباید به هر قیمتی نگه داشت . همه برای ماندن نمی ایند. ادمی که میماند جنسش با دیگران فرق دارد.....برای ماندنش مجبور نمیشوی خودت را تغییر دهی .اینو بیاد داشته باش برای نگه داشتن ادما نباید خودتو زیر پا له کنی.....ادما باید با دلشان بمانند نه با جسمشان....
بزارید ادامشو بگم من علاوه بر تمام صدمه های روحیی که دیده بودم و حال روحی افتضاحم یه مشکل دیگه هم پ ...

کسی که درک نکنه همون بهتر بره چطور یک روح در دو بدن بودی که به خاطر چت نکردن باهات ناراحت میشد اون مگه شرایط تو رو نمدونست والا

یه روزی برای اینکه جا نزدی از خودت تشکر میکنی.
تا اینکه 45 روز پیش با یه دعوای ساده یهو گفت من نمیخوامت و دیگه اصلا نمیخوام باهم باشیم و ترکم کرد ...

خوب دنبال بهونه بود داداش

یه روزی برای اینکه جا نزدی از خودت تشکر میکنی.
2706