1542
1541

بگید میشنویم

من به غمگین ترین حالت ممکن شادم.                                                                                                                             تو به آشوب دلم ثانیه ایی فکر نکن 

تغییر اساسی خانه ولی سریع و کم هزینه

کاغذ دیواری سه بعدی پشت تلویزیون

بفرما تعریف کن گوش میدیم

🌟واسه ظهور امام زمان یه صلوات بفرستین 🌟هرکی که داره امضای منو میخونه انشاالله خدا تمام حاجتاشو برآورده کنه الهی آمین🙏واسه مستاجرا هم دعاکنید ازته دلتون که صاحبخونه بشن....                                                     کاربری قبلی nazlikhanoomهستم
1546

بی زحمت تعریف کردی لایکم کن بیام بخونم

🌟واسه ظهور امام زمان یه صلوات بفرستین 🌟هرکی که داره امضای منو میخونه انشاالله خدا تمام حاجتاشو برآورده کنه الهی آمین🙏واسه مستاجرا هم دعاکنید ازته دلتون که صاحبخونه بشن....                                                     کاربری قبلی nazlikhanoomهستم
8
من وقتی 17 سالم بود تو راه مدرسه با یه دختر آشنا شدم

یعنی میخای تا صبح یه خط یه خط تعریف کنی

(چیزچیست) ؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟ کلمه ایست شگفت انگیز در زبان فارسی که میتواند جایگزین کلماتی دیگر شود.   
1403
هردو هم سن بودیم باهم دوست شدیم 11 سال باهم دوست بودیم

لطفا طولانی تعریف کن 

11 سال تمام زندگیمون باهم بود سختی آسونی نداری پولداری غم شادی زندگی ما 2تا برای همه اطرافیان وا ...

خب

شکستن دل به شکستن استخوان دنده می ماند 😣از بیرون همه چیز روبراه است اما هر نفسی که میکشی دردیست که میکشی 😢😢
1578