2733
2734

سلااام مامانااااا😍شبتون بخیر

از خاطرات زایمان طبیعیتون میگید؟

و یه سوال دیگه...بیمارستان ولیعصر رشت-نیروی دریایی و ارتش-خوبه؟!

من ولیعصر سزارین کردم عالی بود

خدایا هزاران بار شُکر...بابت فرشته ای که تو زندگیم آوردی...پسرم آرزوی برآورده شده ی منه...خدایا به حق خداییت قسمت میدم پسرم همیشه سالم و تندرست و خوشبخت باشه و به همه ی منتظرا هم یه بچه ی سالم بده👪

بچه ها باورتون میشه!!!

دیروز جاریمو بعد مدت ها دیدم انقدر لاغر شده بود از خواهر شوهرم پرسیدم چطور انقدر لاغر شده، بهم گفت از اپلیکیشن زیره رژیم گرفته، من که از کافه بازار دانلود کردم و شروع کردم لینکشو میزارم شمام شروع کنید تا الان که راضی بودم.

خاطرات زایمان محاله یادم بره

اون همه داد و فغان محاله یادم بره

از درد به خود پیچیدن عمرا از یادم بره

محاله یادم بره

رنگ در رنگ و‌ به هر رنگ هزارانش طیف           نغمه در نغمه و هر نغمه به یاد یاران
2728
2738

من کوچیکترین دردی نداشتم بجز سوند گذاشتن

خدایا هزاران بار شُکر...بابت فرشته ای که تو زندگیم آوردی...پسرم آرزوی برآورده شده ی منه...خدایا به حق خداییت قسمت میدم پسرم همیشه سالم و تندرست و خوشبخت باشه و به همه ی منتظرا هم یه بچه ی سالم بده👪

سزارین عالیه

اون موقع که درد داری انگار دنیا تو سرت خرابه ولی بعدش که فکر میکنی خیلی لحظه های خوبی هستش ولی در کل زایمان خیلی سخته من که ۱۸ساعت درد وبه زور ۵تا آمپول فشار بدم به دنیا امد

گرنگه دارمن آناست که من میدانم شیشه راهم بغل سنگ نگه میدارد.
2706