2737
2734

نیاز به آموزش مذهبی به اون صورت نیست...پد. و مادر الگوی عملی بچه ها هستن...همین که پدر مادر مقید به نماز اول وقت باشن و بچه ببینه تا اذانه مامان بابا میرن سراغ نماز یا روزه یا در مورد مسئله حجاب اینا خودش آموزش عملی هست...البته این برای زیر هفت سال صدق میکنه...

ا

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

عزیزم بیشتر توضیح میدین مثلا الان خواهر زاده ی من انواع و اقسام شعرهای طولانی رو بلده چهار سالشه فقط ...

وقتی تواناییشو داره بهش یاد بدید ولی سعی کنید باعث دلزدگی نشه براش... خودشم علاقه داشته باشه 

میشه بر خونه دارشدن همه بی خونه ها یه صلوات بفرستین   
ازدفترپاسخگویی به سوالات دینی بپرس یه بارمن پرسیدم تاروزشم بهم گفت فکرکنم ۳سال وهفت ماه بودکه میگفت ...

ممنون عزیزم آخه خودم درس خونده ی این رشته ام دوست دارم بچه تشویق بشه و خدایی نکرده زده نشه 

2731
عزیزم بیشتر توضیح میدین مثلا الان خواهر زاده ی من انواع و اقسام شعرهای طولانی رو بلده چهار سالشه فقط ...

در غالب بازی با بچه کار کنید.زیر هفت سال نباید آموزش رسمی ببینند.از طرفی هفتاد درصد شخصیت زیر هفت سال شکل میگیره.پس ضمن بازی با بچه کار کنید که هم مسائل دین رو یاد بگیره و هم از آموزش زده نشه.

هفت سال دوم سن آموزش دیدن هست،خوب باهاش کار کنید.

سخت است فهماندن نکته ای به کسی که منافعش در نفهمیدن است.......دیندار آن است که در کشاکش بلا دیندار بماند وگرنه در هنگام راحت و فراغت و صلح و سلم چه بسیارند اهل دین، آنجا که شرط دینداری جز نمازی غراب وار و روزی چند گرسنگی و تشنگی و طوافی چند برگرد خانه ای سنگی نباشد....
اتفاقا من دیدم خانواده از لحاظ مذهبی عالی ولی بچه ها هیچی... فقط خانواده شرط نیست دوستان و جامعه هم ...

اینی ک میگید در واقع جامعه نیس اسمش

اختیار و اراده خود شخص بوده

خانواده.  جامعه.  اراده فرد

اینا 3 عامل موثره هستن

ما بعنوان خانواده میتونیم 2 مودر اول رو ب نحو احسن مدیریت کنیم اما سومی دیگه دست ما نیس

اما همونایی ک دست ماست ب بهترین وجه باید انجام بدیم

2738
نمیخوام ریا باشه کلن یه خانواده مذهبی هستیم البته نه خیلی خشک مثلا از نظر حجاب چادر نماز قران روزه ا ...

چادر حجاب برتره،با مانتو هم میشه حجاب داشت ولی به پوشیدگی چادر نیست.بهتره دخترتون رو توجیه کنید.و اخلاقی نیست بدون اطلاع پدر و مخفیانه حجاب رو عوض کنند.یا اینکه کلا چادر رو کنار بزارند.

سخت است فهماندن نکته ای به کسی که منافعش در نفهمیدن است.......دیندار آن است که در کشاکش بلا دیندار بماند وگرنه در هنگام راحت و فراغت و صلح و سلم چه بسیارند اهل دین، آنجا که شرط دینداری جز نمازی غراب وار و روزی چند گرسنگی و تشنگی و طوافی چند برگرد خانه ای سنگی نباشد....
2706