2737
2734
عنوان

یه بیو از خودتون بدین😁

253 بازدید | 62 پست

رها .۲۰ ساله اهل تهران هستم الان شهرستان زندگی میکنم متاهل دانشجو 

من نکنم نظر به کس جز رخ دلربای تو💜(همسرم)💖اگ امضامو میخونی ممنون میشم با دل پاکت برای سلامتی و آرامش خانوادم صلوات بفرستی💜

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2731

راضیه 19 ساله اصفهان زندگی میکنم متاهل یه دختر یک ماهه دارم. 

حالا مثلا یعنی چی؟ 

تیکر بارداری نیست...دخترم👩زمستانم با تو بهار است⚘تو امید فرداهای منی؛محرم راز منی، تک گل باغِ منی.دردانه منی و من،از دوست داشتنت کوتاه نمی آیم😍
2738
راضیه 19 ساله اصفهان زندگی میکنم متاهل یه دختر یک ماهه دارم.  حالا مثلا یعنی چی؟  ...

حوصلمون سر نره دنبال دلیل نگرد

من نکنم نظر به کس جز رخ دلربای تو💜(همسرم)💖اگ امضامو میخونی ممنون میشم با دل پاکت برای سلامتی و آرامش خانوادم صلوات بفرستی💜
الي ام، مامانِ رز ٣٢ سالمه كيش زندگي ميكنم 

عخی خیلی دوس دارم کیش و .زندگی تو کیش خیلی گرونه؟

حوصلمون سر نره دنبال دلیل نگرد

چشم😊

تیکر بارداری نیست...دخترم👩زمستانم با تو بهار است⚘تو امید فرداهای منی؛محرم راز منی، تک گل باغِ منی.دردانه منی و من،از دوست داشتنت کوتاه نمی آیم😍
قند فراوان ۴۰ ساله ۳ فرزند اهل تهران ساکن کاشان روزگارمم بد نیست😁😁

عه منم‌ساکن کاشانم کجای کاشانی😁چقد مث همیم منم اهل تهرانم

2706