2737
2734
عنوان

وقتی طلاق میگیرن ایا اون شاخ نبات

| مشاهده متن کامل بحث + 1043 بازدید | 64 پست

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

حالا دنبال نباتش میگردی..‌ یارو میگه نباتم حلال جونم آزاد 😂

1-طرف تو امضاش به صورت محسوس و نامحسوس کل نینییسایتی هارو به فش و توهین و تحقیر بسته بعد نوشته چقد بیفرهنگید خبببب قشنگگگگ خودت اگه بافرهنگ بودی که تو امضات فحش نبود                  2-خداوکیلی کیی مثل من این کاربری هشتمشه ؟ با دوتا خط خودم با دوتا ایمیلم با سه تا از خط های فادرم با خط مامیم ثبت نام کردم این خطو مسجد رایگان داد .بیینم کی این میترکه!!!  (ولی نترکونین این خط تبرکه اون دنیا باس جواب بدین)                                        4-کلام اخررممم اینه که بابا خدا بمون عقل و درک داده که ازش استفاده کنیم به هرچی میخوایم شک کنیم و تجزیه و تحلیل و تفسیرش کنیم اگه قرار بود برامون دیکته کنه که بمون عقل نمیداد... !                                            
2728
واسه ما تو مراسم عقد میارن پخش میکنن طرف دوماد

عه فک کنم همه جا اینجور نیست

1-طرف تو امضاش به صورت محسوس و نامحسوس کل نینییسایتی هارو به فش و توهین و تحقیر بسته بعد نوشته چقد بیفرهنگید خبببب قشنگگگگ خودت اگه بافرهنگ بودی که تو امضات فحش نبود                  2-خداوکیلی کیی مثل من این کاربری هشتمشه ؟ با دوتا خط خودم با دوتا ایمیلم با سه تا از خط های فادرم با خط مامیم ثبت نام کردم این خطو مسجد رایگان داد .بیینم کی این میترکه!!!  (ولی نترکونین این خط تبرکه اون دنیا باس جواب بدین)                                        4-کلام اخررممم اینه که بابا خدا بمون عقل و درک داده که ازش استفاده کنیم به هرچی میخوایم شک کنیم و تجزیه و تحلیل و تفسیرش کنیم اگه قرار بود برامون دیکته کنه که بمون عقل نمیداد... !                                            
2738

خانواده شوهرم برا من یادشون رفت شاخه نبات بخرن ولی چند ماه بعد واسه جاری با شوق خریدن.همینو پتک کرده بودم میزدم سر همسر.اخه شوهرم احساسی بود و ساده.یه روز دیدم قبل عروسی رفته برام شاخه نبات خریده که دیگه سرزنش نشه.ازون ب بعد هر وقت چشمم ب اون شاخه نبات میفته یاد خانوادش میفتم  سرزنشش میکنم😂😂

بعضیا هر کار دلشون میخواد میکنن؛ بعد میگن ما دلمون صافه. انگار دل ما فرفریه!
من دیدم اون را توی مراسم نامزدی روی خرید های عروس میذارن

زحمت میکشن اگر راست میگن سکه هارو تو نامزدی رو خریدهای عروس بزارن

🌹من شیعه هستم من امام علی را دوست دارم...🌹       🌴🌴الحمد لله الذی اجعلنا من المتمسکین بولاية مولانا امیرالمومنین علی بن ابی طالب علیه السلام و الائمة المعصومين علیهم 🌴🌴                                                                                            شادی روح پدر بزرگم و شفای بیماری من و پدر مادرم صلوات میفرستید؟                        
شاخ نبات چیه کله قند منظورته؟

ن وقی مهریه رو میگه مثلا ایا حاطرید شما رو با یک جلد کلام الله مجید یک اینه شمعدان و چند شاخه نبات و فلان قدر سکه بعد اقای .... در بیاورم

2706