2733
2734

داشتیم لباسامونو جمع و جور میکردم ،یهویی زیر شکمم خیلی پایینش چند بار محکم تیر کشید اینقدر درد گرفت البته دردش مثل درد زایمان نبودا محکم تیر کشید بخاطر چیه یعنی نکنه داره به دنیا میاد؟

ان شالله ۹۹/۹/۹تو خونه خودم سالم و سلامت کنار همسر و فرزندانم هستم ان شالله

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

نه طبیعیه دیواره های رحمته کشیده میشه

خیلی محکم تیر کشید از درد نتونستم وایسم ،بچمم خیلی حرکت میکنع 

2731

داره فوتبال جام نوزادهارو میبینه خوشحاله

چیزی رو که دشمنت نباید بدونه رو به دوستتم نگو  ••Some people just pretend to be sillyبعضیا سادگیشونم از سیاستشونه :))          گروه ۲(آبی) وزن فعلی ۶۶.وزن هدف ۶۰
2738
درد زایمانو قشنگ متوجه میشی چجوریه این چیزا نیس خدا کمکت کنه☺☺

میدونم درد زایمانو کشیدم بچه دوممه ،اخه خییییلی محکم چند بار تیر کشید واقعا ترسیدم

نه طبیعیه عزیزم وای یاد زایمان خودم افتادم 😰 سی وشش هفته و چهار روزم بود صبحش دکتر رفته بودم بعد دکتر گفت اب کیسه آبم کنه رفتم سونو گفت اب زیاد بخور بعد رفتم پیش دکترم گفت برو بیمارستان نوار قلب بگیر بعد دیگه همونجا موندم و زایمان کردم یه هویی چقدر هم سخته😭

اسی ببخشید این سوال میپرسم  شما کی اپیلاسیون کردین؟ تو چند هفتگی  من هفته ۳۴ میترسم ا ...

من اپیلاسیون نکردم عزیزم با،ژیلت و اینه اصلاح میکنم ،از همینجا یاد گرفتم

2706