2726
عنوان

تزئین تولد

391 بازدید | 24 پست

کیکش خشگله واسه دخترم ک 4 سالشه؟؟؟ 

ریسشو میزنم با عدد بادکنکی 4 با ی استند بادکنک. دیگه چی بزارم برای تزئین.؟؟؟؟؟؟؟ بنظرم خیلی خلوته

لباس دخترم عروس زرد 

من کت و دامن لیمویی سورمه ای

همسرم پیرهن لیمویی سورمه ای. 

زان روز حذر کن که ورق برگردد... 

خو کو 

آهای تویی ک داری امضامو میخونی😊اره با توام عشقم😊 میشه واسم دوتا صلوات بفرسی و دعا کنی به اون چیزایی که تو دلمه برسم؟؟امیدوارم با همین صلوات خودتم به حاجتت برسی گلم مرسی❤❤❤

بچه ها باورتون میشه!!!

دیروز جاریمو بعد مدت ها دیدم انقدر لاغر شده بود از خواهر شوهرم پرسیدم چطور انقدر لاغر شده، بهم گفت از اپلیکیشن زیره رژیم گرفته، من که از کافه بازار دانلود کردم و شروع کردم لینکشو میزارم شمام شروع کنید تا الان که راضی بودم.

2728
چی؟ 

یبار دیگه عکس کیکو میزاری 

آهای تویی ک داری امضامو میخونی😊اره با توام عشقم😊 میشه واسم دوتا صلوات بفرسی و دعا کنی به اون چیزایی که تو دلمه برسم؟؟امیدوارم با همین صلوات خودتم به حاجتت برسی گلم مرسی❤❤❤

عالییییه

،

میدونی بجز این که ظروف مس شکسته نمیشه و هر روز قیمتش میره بالا مثل طلا ،کلی خاصیت داره برا خودتون و بچه تون ، درمان کم خونی ، درمان فقرآهن ، ضدباکتری و میکروبه ، برای تیروئید خوبه ، برای قلب خوبه و..... میتونی روی متن زیر کلیک کنی و اینستاگرام فالوو مون کنی ، ماهم فالوو تون می کنیم ، هر روز هم کلی تخفیف داریم  

همینجا کلیک کن !!!!!

اکثرن برای دخترا صورتی و یاسی و قرمز میگیرن باز ببین دختر نازت چه رنگی دوست داره اونو بگیر براش همی ...

الان این تم جدیده. 

کلا روی کیک نوشته روز دختر مبارک. 

پس دخترونه هم هست. 

صورتی و اینا تکراری شده

زان روز حذر کن که ورق برگردد... 
الان این تم جدیده.  کلا روی کیک نوشته روز دختر مبارک.  پس دخترونه هم هست.  صورتی و ...

باشه عزیرم هر جور میلته♥️ 

خوش بگذره جشن فارغ تحصیلیش رو میگیری انشاءالله

میبینم؛ آن شکفتن شادی را....
2706