2726

خانومای عزیز از کی باید تو خواب مراقب باشیم ک ی دفعه پهلو ب پهلو نشیم واینکه اگر خواستیم پهلو ب پهلو بشیم چجوری؟ک خطری برا بچه نداشته باشه

دخترمون فرشته ی خونمونه😍تیکر تولد یکسالگی عشق مامان❤
از موقعی ک خودت حس میکنی دیگه نمیتونی درجا بچرخی. البته من ک هیچ وقت پا نمیشدم بچرخم 😄

بخاطر بند ناف نگرانم ک میگن دور گردنش میپیچه

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

من از دکتر پرسیدم میگفت خواستی پهلو ب پهلو شی اول ب پشت بخواب در حد چند لحظه بعد برو پهلو دیگه

زندگیم پسرم💜💜💜💜💜"اینکه کسی رو دوست داشته باشیم و اون هم متقابلا مارو دوست داشته باشه مثل یک معجزه است............ -سرگذشت آب و آتش-آبانگان
2728
بخاطر بند ناف نگرانم ک میگن دور گردنش میپیچه

پیچش بند ناف ربطی به چرخش شما توی خواب نداره ،،، جنین خودش با بند ناف بازی میکنه و باعث پیچش به دور گردنش میشه 

ما‌پشت‌هزاران‌لبخند‌خود‌مرده‌ایم:)🌱🖤 ️ 
من از دکتر پرسیدم میگفت خواستی پهلو ب پهلو شی اول ب پشت بخواب در حد چند لحظه بعد برو پهلو دیگه

ممنون عزیزم منم اکثرا همینکارو میکنم

من از سه ماهگی دیگه غلت نمیزنم..بلند میشم میشینم بعد میچرخم..البته که خیلی سختمه ولی چاره چیه!!

از سه ماهگی ک خیلی زود بوده

من از سه ماهگی دیگه غلت نمیزنم..بلند میشم میشینم بعد میچرخم..البته که خیلی سختمه ولی چاره چیه!!

واقعا احتیاجی نیست خیلی اروم اول به پشت بخاب چند ثانیه بعد به پهلوی دیگت بچرخ

پیچش بند ناف ربطی به چرخش شما توی خواب نداره ،،، جنین خودش با بند ناف بازی میکنه و باعث پیچش به دور ...

نمیدونم منم شنیدم!!چقدر خطرناک پس!

دقیق یادم نیست از کی،شاید از ۷ماه ب بعد.ولی میدونم وقتی میخوای پلو ب پهلو بشی،وقتی دراز کشیده ای اول ...

ممنون

نمیدونم منم شنیدم!!چقدر خطرناک پس!

نه اصلا خطرناک نیست این اتفاق واسه خیلی از نی نی ها میوفت۶ و دوباره باز میشه به جز موارد نادر که اتفاق بدی میوفته

2706