2726
عنوان

خانمايي كه به تل واردن بيان يه لحظه

114 بازدید | 11 پست

اگه به يه شخصي كه تا حالا پيام ندادي ، پيام بدي بعد چت رو پاك كني واسه اون شخص هم پاك ميشه؟؟

ميشه لطفا براي شادي روح پدر بزرگ و مادر بزرگم صلوات بفرستيد؟؟😔همش٣يا٤ثانيه وقتتون رو ميگيره🖤

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2728
آره 

مطمئنيد؟ خود پيام ها منظورم نيستا ، منظورم اينه صفحه چت رو كلا پاك كنيد

ميشه لطفا براي شادي روح پدر بزرگ و مادر بزرگم صلوات بفرستيد؟؟😔همش٣يا٤ثانيه وقتتون رو ميگيره🖤

بستگش داره تلگرامش چی باشه

موبوگرام

وی  پی ان گرام

ویدوگرام

تل گرام پلاس

تل گرام صورتی

و خیلی دیگه

توی بعضیا یه جوریه که پاک نمیشه من امتحان کردم

اگه نمیدونی تل گرام طرفت چیه پس مطمئن نباش

من به دست های خدا خیره شدم معجزه کرد.

آره هم میشه تک تک پیامارو وکل تاریخچه چت رو پاک کرد ب شرطی ک اون تیکو برا اون طرفم بزنی ک پاک شه

عاشقتم کاربر غلاغسیاه😍از96 خاننده خاموشم.         اِی آسمان! اِی آسمان به سوزِدِل من گواه باش؛که اَز دَست غَم به کوه وبیابان گریختم      داری خبر ک شب همه شب دور از آن "نِگاه"مانند شمع سوختم و اشک ریختم....😔(فریدون مشیری. همایون شجریان. عشق پاک)        ‌‌‌ ‌‌‌‌‌             همتونومیشناسم.تازه چن نفرتون فامیل وآشنایین😈😈
اووو اون؟مثلا کلیر هیستوریش کنی؟ازت سوالی نپرسید که تو اون باید تیکی میزدی یا تیک زده بود؟؟

نه مال چند وقت پيش بود هنوز اين مدلي نشده بود بود كه كل تاريخچرو بخواد بپرسه، فقط خود پيامارو ميپرسيد