2737
2739

دوستان یه پسری منو دوست داشت ولی من محلش نمیدادم. بعد کلی چاپلوسی و موس موس کرد و کللللللیییی تلاش! که چی دل منو به دست بیاره

خداییش هم آورد و عاشقش شدم اما بروز ندادم

تازمانی که بروز نداده بودم عاااالی، مهربون، با محبت و خلاصه در یک کلام یک فرشته! 

الان داشتم پیام هاشو میخوندم چه قدر عالی بود! 

پشت تلفن عالی و خلاصه همش می‌ترسید که نکنه ازش ناراحت بشم، نکنه برام مهم نشه، یعنی گاهی بخدا میشد یه چیزی در حد التماس 

خلاصه یه اتفاق عجیب افتاد

کم کم که گذشت همین یک ماه پیش حدودا شهریور من بهش واضح فهموندم که آره منم عاشقتم 

چون قبلش بهش ابراز نمیکردم و تقریبا بی محلی

فقط اون یک طرفه (البته منم روی خوش نشون میدادمااااا) 

تا اینکه 1ماه پیش بهش گفتم عاااشقتم و بدون تو نمیتونم زنده باشم و از این حرفا، گفتم بیشتر تلفنی با هم حرف بزنیم و خلاصه از اینجور حرفا (برای اولین اولین اولین بار بخدا...!) تاحالا بهش نفهمونده بودم که عاشقشم

خلاصه این یهو عوض شد!!!!!! بخدا هنگ کردم!! 

اصلا باورم نمیشه

یهو گفت ولی تو اصلا ایده آل من نیستی

دیگه زنگ نزد

پیام نداد

و حتی جالب تر و متاسفانه بدتر از اون دیگه حتی منم بهش پیام میدادم گفت زیاد خوشم نمیاد بهم پیام میدی و اصلا مدل و لحن پیام هاشم شد یک کلمه ای!!!! 😳

بخدا نمیدونم چی شده آخه!! 

توی اینستا دیگه نه لایک میکنه نه هیچی فقط استوری میدید که اونم تازگیا تعطیل کرده! 

خلاصه کلا شد عوضی...! 

بخدا فرشته شد شیطان.... اصلا باورم نمیشه

حالا سوال از باتجربه های واقعی!!! :

من چه کار کنم این بشه همون قبلی که مهربون بود و....... (مثل بالا که گفتم) 

و اینکه تصمیم گرفتم فردا بلاکش کنم برای همیشه 

از اینستا و توی تل گرام و واتساپ

شمارشم پاک کنم. 

به نظرتون اون دیگه منو نمیخواد؟ 

یا احتمال هست که دوباره درست بشه؟ 

خواهشن واضح و دقیق بهم توضیح بدید ❤️😔

لطفا اگر نظر من مخالف عقیده شماست بهم حمله نکنین. ریپلای نکنید.من فقط عقیده شخصی خودم رو مطرح کردم. جای هیچ دعوایی نیست. حوصله بحث باشما و تحمل بد لحنی یه عده تون رو اصلا ندارم. دوستتون دارم اما احترام براتون قائلم پس احترام قائل باشید. یادتون باشه شما با کلامتون فقط دارین سطح فرهنگ و ادب و شعور و تربیت خانوادگی خودتون رو میرسونین. باتشکر از همگی. راستی لایک ممنوع   

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2731

نمیدونم چرا پسرا تا میفهمن ما دخترا وابستشون شدیم انقدر عوضی میشن اخه چراااا

خواهریا برام دعا کنید ب حاجتی ک تو دلمه برسم وهرچی صلاحمه برام پیش بیاد منم دعاتون میکنم مرسی عزیزان😘😘😚😍
2738

به نظر من شما نمیتونی کاری بکنی چون خودش رفته شایدم یکی دیگرو پیدا کرده به هرحال مردا تنوع طلبن مهم نیس تو چقدر خوبی اون دنبال یکی بهتر میره البته همشونم نه ها اونی که عاشق واقعی باشه میمونه 

تا میتونی بهش زنگ نزن پیام نده 

چون هم خودت کوچیک میشی ، هم اون حریص تر میشه بیشتر ازیتت کنه

Ceeport  ❤ متاسفم لطفا منو ببخش مچکرم عاشقتم  ❤ceeport    💕سوالی در حیطه ی قانون جذب داشتین بپرسین❤💕
2706