2726
عنوان

میشه کمکم کنید😔

195 بازدید | 14 پست

سلام ! خیلی فکر کردم و اخر سر نتونستم غیر از اینجا به جای دیگه پناه ببرم !! حالم بده و نمیدونم در مورد مشکلم با کی حرف بزنم ! کسیو ندارم که بتونم بهش حرفمو بگم !! نمیدونم میتونم با کی حرف بزنم و کمک بخوام !! تا دوساعت پیش بقدری حالم بد بود که یک ساعت تمام دور اتاق راه میرفتم و گریه میکردم و الان هم به شماره مستقیم حرم امام رضا زنگ زدم تا یکم اروم شدم !! نمیدووووووونمممم چکار کنممممممم امشبم بگذررررههههه😭😭 میدونم بکل سر درنیاوردید ولی اگه میشه یه چیزی بگید که ارومم کنه چون واقعا کسیو غیر از اینجا پیداااا نکردممممم

من اگر نیکم اگر بد؛ تو برو خود را باش ..😎👏🏻

چی بگم خواهر

درست میشه غصه نخور

واسه حل گره های زندگیم یه صلوات میفرستین .اللهم صل علی محمد وآل محمد وقتی تو امضاتون میزنین صلوات من میفرستم براتون فقط حال ندارم اعلام کنم😄❤ من مطمئنم خونه ام سه تا اتاق داره با یه حیاط که توش حوض داره  تابستونا میخوابیم داخلش😍و یه آشپزخونه ی بزرگ و خوشگل من تو اون خونه نفس میکشم وخوشحالم و بچه هام سالم وسلامت بزرگ میشن من مطمئنم خدایا کمکم کن 😍یا نُورُ یا بُرْهانُ، یا مُبینُ یا مُنیرُ، یا رَبِّ اکْفِنی الشُّرُورَ وَ آفَاتِ الدُّهُورِ وَ أَسأَلُکَ النَّجَاهَ یَوْمَ یُنْفَخُ فِی الصُّورِ❤️بسم الله الرحمن الرحیم اَلحَمدُللهِ الّذی عَرَّفَنی نَفسَهُ وَ لَم یَترُکنی عُمیانَ القَلب اَلحَمدُلله الّذی جَعَلَنی مِن اُمَّهِ محمد صَلی الله عَلَیه وَ آله اَلحَمدلله ِ الّذی جعلً رِزقی فی یَدِه وَ لَم یَجعَلهُ فی اَیدی النّاس اَلحَمدللهِ الّذی سَتَرَ عُیوبی وَ عَورَتی وَ لَم یَفضَحنی بَینَ النّاسِ.❤️  ماشاالله ولا حول و لا قوه الا بالله❤️

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

2728

چی شده عزیزم چرا انقد حالت بده

فرزند خوبم😇 امروز برایت اینگونه دعا کردم!خدایا!بجز خودت به دیگری واگذارش نکن!تویی پروردگار او!پس قرار ده بی نیازی در نفسش،یقین در دلش،اخلاص در کردارش.روشنی در دیده اش💫،بصیرت در قلبش💖،وروزی در زندگیش !امین❤

عزیزم کاری که من میکنم اینموقع ها سوره حشر میخونم فقط برا ارامش قلبم چندساله تو بدترین شرایطا برام مثل اب رو اتییشه انقد که ارومم میکنه 

ایشالا مشکلت هرچی هست  به صلاحت ختم بشه 

خیلی شرم اوره که هیچکس حریف زبونمون نباشه  افتخاراینکه هیچکس حریف شخصیت مانشه✌️...............  یادت باشه دری که خدا برات باز میکنه رو بنده ی خدا نمیتونه روت ببنده.👌..............دوست گلم میشه برا شادی روح پدرم صلواتی بفرستی💔
میپرسین چیشده ولی اخه اگه میتونستم بگم که به یکی همین نزدیکا میگفتم 😔 نمیدونم چرا نمیتونم بگم

اینجا کسی نمیشناستت بهتره 

خیلی شرم اوره که هیچکس حریف زبونمون نباشه  افتخاراینکه هیچکس حریف شخصیت مانشه✌️...............  یادت باشه دری که خدا برات باز میکنه رو بنده ی خدا نمیتونه روت ببنده.👌..............دوست گلم میشه برا شادی روح پدرم صلواتی بفرستی💔

خدا دلتو اروم کنه انشاالله مشکلت حل بشه

فرزند خوبم😇 امروز برایت اینگونه دعا کردم!خدایا!بجز خودت به دیگری واگذارش نکن!تویی پروردگار او!پس قرار ده بی نیازی در نفسش،یقین در دلش،اخلاص در کردارش.روشنی در دیده اش💫،بصیرت در قلبش💖،وروزی در زندگیش !امین❤
من یه موقعی خیای داغون بودم هیچ کسو نداشتم آرومم کنه یه آیه هست آیه 2و3 سوره طلاق با اینکه زیاد مذهب ...

ممنونم که گفتی🌹🌹

من اگر نیکم اگر بد؛ تو برو خود را باش ..😎👏🏻
2706