2726
عنوان

ی دختره تو کلاسمونه همه پسرا میخانش😐

| مشاهده متن کامل بحث + 14068 بازدید | 167 پست

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

2728
اخه از همه شنیدم‌خو

میشه دو تا از اتفاقارو بگی ک بعدش این حرفو بهت زدن

اگر تمامت را به خلق نشان بدهی تا آخر عمر چک سفید امضا خواهی کشیدو اگرخودت را نشناسے ،تا ابَد طعم تنهایے را خواهے چشید،و اگر قانون خودت را نداشتہ باشے  بَردگے مدرن را تجربه خواهے کرد.به هیچکس جز خودت وابسته مباش. ،هَرماندنے خوب نیست ،گاهے بایَد مسیر را تغییر داد  ، رهایے زیباست بشرطے که با درایت باشد😍من یه قانون جذبی م😍 مانند یک کتاب باش، جذاب و کم حجم و پرمحتوا😍😘خوبان همه در پیش تو جمعن😍😍کافیست کمی سر برگردانی😉😊خدای من بهترین😍😍😍و مطمئنم بهترین ها نصیبم میشه😘😍😍خدا جانم من را جوری بمیران که بعد از آن قلبم در قلب دیگری بتپد😍خدایا کسی را سر راهم قرار بده که در چشمانش تو را ببینم نه شیطان 😍یک روز یکنفر میاید که با آمدنش تمام غمهایت از یادت میرود😍 خدایا میدانم که انسان خوبی نیستم ولی کمکم کن  کمتر گناه کنم♥اگر از آدمهای بد دور نشوے به مرور میشوے شبیه یکی از همان ها💞💞.. اگر به غیر ازخدا به شخص غیر از او امیدوارشوی  خدا از همان شخص تورا نا امید می‌کند. 💗💗💗خدای من بهترین هرچی ازش  ازته دل خواستم و براورده کرد  اما دیر❤❤❤
میشه دو تا از اتفاقارو بگی ک بعدش این حرفو بهت زدن

بعد از ازدواجم خاستگار داشتم طرف مامانم اینا میگفتن...

اینور هم همه ی توجه ها رو منه کلا ...

بقرآن باشگاه میرم همه دور من جمع میشن به خدا

آدمک آخر دنیاست بخند...آدمک مرگ همینجاست بخند...دستخطی که تورا عاشق کرد...شوخیه کاغذیه ماست بخند...آدمک خر نشوی گریه کنی...کل دنیا سراب است بخند...آن خدایی که بزرگش خواندی...بخدا مثل تو تنهاست بخند...🖤
بعد از ازدواجم خاستگار داشتم طرف مامانم اینا میگفتن... اینور هم همه ی توجه ها رو منه کلا ... بقرآن ...

خدار و شکر

همیشه موفق باشی

اگر تمامت را به خلق نشان بدهی تا آخر عمر چک سفید امضا خواهی کشیدو اگرخودت را نشناسے ،تا ابَد طعم تنهایے را خواهے چشید،و اگر قانون خودت را نداشتہ باشے  بَردگے مدرن را تجربه خواهے کرد.به هیچکس جز خودت وابسته مباش. ،هَرماندنے خوب نیست ،گاهے بایَد مسیر را تغییر داد  ، رهایے زیباست بشرطے که با درایت باشد😍من یه قانون جذبی م😍 مانند یک کتاب باش، جذاب و کم حجم و پرمحتوا😍😘خوبان همه در پیش تو جمعن😍😍کافیست کمی سر برگردانی😉😊خدای من بهترین😍😍😍و مطمئنم بهترین ها نصیبم میشه😘😍😍خدا جانم من را جوری بمیران که بعد از آن قلبم در قلب دیگری بتپد😍خدایا کسی را سر راهم قرار بده که در چشمانش تو را ببینم نه شیطان 😍یک روز یکنفر میاید که با آمدنش تمام غمهایت از یادت میرود😍 خدایا میدانم که انسان خوبی نیستم ولی کمکم کن  کمتر گناه کنم♥اگر از آدمهای بد دور نشوے به مرور میشوے شبیه یکی از همان ها💞💞.. اگر به غیر ازخدا به شخص غیر از او امیدوارشوی  خدا از همان شخص تورا نا امید می‌کند. 💗💗💗خدای من بهترین هرچی ازش  ازته دل خواستم و براورده کرد  اما دیر❤❤❤

حتما از اون دختراس نخ میده بعد نخ و قطع می‌کنه 

تا بیفتن دنبالش ای من دوستی داشتم اینجوری بود😏😒

خانومای خوش قلب ومهربون میشه برای آرامش دلم ی سوره کوثر برام بخونید بدجوری تو زندگی گرفتارم. اگر خوندین بگین منم براتون بخونم 🧡               خدایا خودت میدونی چقدر گرفتارم چقدر تو زندگی زجرکشیدم خدایا خودت راه درست و بهم نشون بده خدایا پناه میرم بهت از شر تمام بدی ها و انسان های شیطان صفت💛خدایا به توکل نام اعظمت خدایا تمام امید منی تنهام نزار خدایا زندگی هرچقدربهم سخت گرفت توتنهام نزار خیلی دل شکسته م خدایا پناه م باش💚

خانما کسی نایب نمیخواد😢

بخدا قسم بدهکاریم و شرایط مالی خوبی نداریم

اگر کسی خواست بگه 

چله سوره یونس برابارداری

چله مزمل برامهرومحبت

نماز۷بانو بدبخت و ازدواج

چله حق شناس

نمازمیت

چله دعاتوسل زیارت عاشورابراهرحاجتی

و.....

هزینشم توافقی قبول میکنم به تموم مقدسات قسم کورشم اگه بخوام دروغ بگم بجون تک دخترم واقعا شرایطمون بده

چندین بار اومدم و دوستان گزارشم زدن

اخه بخدا انصاف نیس مگه من ازاری بهتون میرسونم

اربعین امام حسین نزدیکه ایشالله هرچی به دل دارین خدابهتون بده 

خواهش میکنم به دورو اطرافیانتون بسپرین

خدار و شکر همیشه موفق باشی

😘😘

آدمک آخر دنیاست بخند...آدمک مرگ همینجاست بخند...دستخطی که تورا عاشق کرد...شوخیه کاغذیه ماست بخند...آدمک خر نشوی گریه کنی...کل دنیا سراب است بخند...آن خدایی که بزرگش خواندی...بخدا مثل تو تنهاست بخند...🖤
وای😂

اونی که ترم اول سر زبونا میفته، خیلی دووم بیاره تا ترم پنج شش ه، حالا یا وسطاش گند میزنه و با یکی از همون پسرا دوس میشه و تموم یا فقط یه نردبون میشه واسه دوستاش که بتونن تو این مدت تو سایه شهرت اون، پسرای بدردبخورتر رو از طریق اون بشناسن و زوم کنن روشون! اینم بگم دختره چون پسرا دورشن نیست که اعتماد به نفسش بالا رفته، پسرا دنبالشن چون از اول اعتماد به نفسش بالا بوده.

شمارشو بده تا منم بهش پیشنهاد بدم

😂

♪من فقط عاشق اینم ،وقتی از همه کلافم ، بشینم یه گوشه دنج ، موهای تو رو ببافم♪عاشق اون لحظه ام که ، پشت پنجره بشینم  ، حواست به من نباشه ، دزدکی تو رو ببینم♪من فقط عاشق اینم ، عمری از خدا بگیرم♪انقدر زنده بمونم ، تا بجای تو بمیرم 

فکر کنم اشتباه میکنی معمولا از کسی که مثل تلفن سکه ای همگانی هستند اینجوری دست به دست میشه آقایون توی جمع خودشون چندتا قانون جالب دارن که تلفن سکه ای یکی از قانون هاشون هست

این↩ تاپیک ↪همیشه حال دلمو خوب میکنه سرشار از انرژی مثبت دوست داشتی یه سر بزن سهم دلتو ببر 
2706