2726
عنوان

دلم گرفته

62 بازدید | 6 پست

بچه ها بیین دلداریم بدین

من نه ماهه باردارم خیلیم بارداریرسختی دارم همش دلدرد و دلدرد شوهرم شب کاره اصلا سراغمو نمیگیره بخدا یه زنگ نمیزنه بگه مردی یا زنده ای .یه دختر شیطونم دارم که واقعا دیگه دارم از تنهایی خسته میشم اصلا اونجور که باید بهم کمک که نمیکنه هیچ  توجه هم نمیکنه، نمیدونم باید چیکار کنم وقتیم بهش میگم میگه تو خیلی پرتوقعی، بخدا کلافم هر شب با گریه و درد خوابم میره صبحها هم با افسردگی از خواب بلند میشم طفلی آرامش از دخترمم گرفتم گاهی اصلا حوصله ی بازی کردنو باعاش ندارم، 

کاش هیچ زنی به هیچ مردی احتیاج نداشت بخدا حالا دیگه واتساپ و اینستا و اینام داره با همکارای خانمش چت میکنه هر روز حالشونو میپرسه دیگه بدتر کلافه میشم، این زنا چقد بی حیان فیلم رقص زنای برهنه رو براش میفرستن اینم جوابشونو میده، خدا بهم آرامش بده اگه باردار نبودم میگفتم آرانشی از جنس مرگ...خدایا کمکم کن

واسه همینه که دوست ندارم بیشتر از یه بچه داشته باشم خدا امیر حافظمو و همهی بچه هارو حفظ کنه انگار با اومدن بچه دوم مردا خیلی خیالشون راحت میشه نامردا

هر جا چراغی روشنه از ترس تنها بودنه.....ای ترس تنهایی من ،اینجا چراغی روشنه🥂

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

2728