2726

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

واسه چی میخوای طلاق بگیری؟؟

فقط 1 هفته و 2 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
   ●۱۰♡فروردین♡ تولدمه😍  خانومی گل زندگی جدیدی شروع کردم لطفا از گذشتم دیگه نپرس♥️🙏 ..................به زودی🤩😍تیکر بارداری میزنم 🤰انشالله🤲🧿💟 دعاکنید 😔 انتظار فرزند سخته😔😓😢 اگه خواستی ته دلت برام یه صلوات بفرست💙♥♥♥♥   به لطف خدا و دعای شما دوستان در من دو قلب میتپه🥰🥺♥
2728

بچه ها من آذر ۹۶ عقد کردم اردیبهشت ۹۷ عروسی کردم .بچه ندارم .طبقه بالای خونه پدر شوهرم بودیم.هی دخالت میکردن حتی خونه ام یه قفل در نداشت .شوهرم گاها فحش و بد دهنی میکرد اختلاف پیش میومد مامانشو صدا میزد میومدن.شهریور ۹۷ بود با دوستاش رفته بود شمال منم نمیدونستم خونه بابام بودم بهم گفته بود میرم ماموریت ..اومدم خونه بهم گفت مردونگی رو بهت نشون خواهم داد فحشم داد باباش زنگ زد بابام اومد .شوهرم به بابام خیلی بی احترامی کرد و از خونه بیرون کرد.خواست منو بزنه من فرار کردم .اومدم خونه بابام بعد چند روز برگشتم خونم دیدم خیلی پررو شده همش ارطلاق حرف میزنه همه طلاهامو خودش و خانوادش ازم گرفتن.شوهرم میگفت برو نمیخوامت اومدم خونه بابام بعد چند ماهی ازش تو دادگاه تعهد گرفتم رفتم اما فقط دوروز باهام خوب بود .بعدشم دست بزن پیدا کرده .الانم خونه بابامم آقا درخواست اجازه مجدد داده منم میخوام مهرمو ببخشم و طلاق

بچه ها من آذر ۹۶ عقد کردم اردیبهشت ۹۷ عروسی کردم .بچه ندارم .طبقه بالای خونه پدر شوهرم بودیم.هی دخالت میکردن حتی خونه ام یه قفل در نداشت .شوهرم گاها فحش و بد دهنی میکرد اختلاف پیش میومد مامانشو صدا میزد میومدن.شهریور ۹۷ بود با دوستاش رفته بود شمال منم نمیدونستم خونه بابام بودم بهم گفته بود میرم ماموریت ..اومدم خونه بهم گفت مردونگی رو بهت نشون خواهم داد فحشم داد باباش زنگ زد بابام اومد .شوهرم به بابام خیلی بی احترامی کرد و از خونه بیرون کرد.خواست منو بزنه من فرار کردم .اومدم خونه بابام بعد چند روز برگشتم خونم دیدم خیلی پررو شده همش ارطلاق حرف میزنه همه طلاهامو خودش و خانوادش ازم گرفتن.شوهرم میگفت برو نمیخوامت اومدم خونه بابام بعد چند ماهی ازش تو دادگاه تعهد گرفتم رفتم اما فقط دوروز باهام خوب بود .بعدشم دست بزن پیدا کرده .الانم خونه بابامم آقا درخواست اجازه مجدد داده منم میخوام مهرمو ببخشم و طلاق ..تازه متوجه شدم خیانت هم میکنه

بچه ها من آذر ۹۶ عقد کردم اردیبهشت ۹۷ عروسی کردم .بچه ندارم .طبقه بالای خونه پدر شوهرم بودیم.هی دخال ...

حقش نیست مهریه ات رو ببخشی ، پای حقت وایسا تا ببینه تو هم قدرت داری .چرا میذاری حقت رو بخورن طلا و مهریه ، ساده نباش

بچه ها من آذر ۹۶ عقد کردم اردیبهشت ۹۷ عروسی کردم .بچه ندارم .طبقه بالای خونه پدر شوهرم بودیم.هی دخال ...

اجازع درخواست داده؟ خیانت از کجا متوجه شدی . اگر نمیخواستت و بچه نداری جدا شو ولی اگر دوستش داری و پشیمونه ادمه بده طلاق اخرین راهه عزیزم

خدایا تویی یاور تویی همدم تویی مهربان از مادر  😍😍😍
2706