2733
2734
عنوان

کیا دوره امیر شریفی شرکت کردن؟

88 بازدید | 5 پست

کسایی که شرکت کردید راضی بودید؟ 

من مشکلی که دارم عدم اعتماد به نفس و عدم دوست داشتن خود و باور های اشتباه روابط و درنتیجه هی شکست و شکست در روابط عشقی! 

و مشکلاتی دیگه هم دارم 

شماها چه قدر پیشرفت کردید؟ 

لطفا اگر نظر من مخالف عقیده شماست بهم حمله نکنین. ریپلای نکنید.من فقط عقیده شخصی خودم رو مطرح کردم. جای هیچ دعوایی نیست. حوصله بحث باشما و تحمل بد لحنی یه عده تون رو اصلا ندارم. دوستتون دارم اما احترام براتون قائلم پس احترام قائل باشید. یادتون باشه شما با کلامتون فقط دارین سطح فرهنگ و ادب و شعور و تربیت خانوادگی خودتون رو میرسونین. باتشکر از همگی. راستی لایک ممنوع   

آهان راستی الان قیمت رو هم بگید 

چند ماهه؟ 

سخته تمریناتش یا نه زیاد؟ 

لطفا اگر نظر من مخالف عقیده شماست بهم حمله نکنین. ریپلای نکنید.من فقط عقیده شخصی خودم رو مطرح کردم. جای هیچ دعوایی نیست. حوصله بحث باشما و تحمل بد لحنی یه عده تون رو اصلا ندارم. دوستتون دارم اما احترام براتون قائلم پس احترام قائل باشید. یادتون باشه شما با کلامتون فقط دارین سطح فرهنگ و ادب و شعور و تربیت خانوادگی خودتون رو میرسونین. باتشکر از همگی. راستی لایک ممنوع   

نتایجتون رو هم بگید 

بچه ها باورتون میشه!!!

دیروز جاریمو بعد مدت ها دیدم انقدر لاغر شده بود از خواهر شوهرم پرسیدم چطور انقدر لاغر شده، بهم گفت از اپلیکیشن زیره رژیم گرفته، من که از کافه بازار دانلود کردم و شروع کردم لینکشو میزارم شمام شروع کنید تا الان که راضی بودم.

2728

سرشب داشتم فکر میکردم ک دیگ کم کم تو دوره هاشم شرکت کنم(الان فقط کانالو دنبال میکنم)...ب اندازه باورهات قطعا ب خواستت میرسی..حتی اگ نرسی ام برای من اینطوریه ک رنگ داده ب زندگیم..افسرده نیستم .غر غر نمیکنم خداروشکر❤

همه چی به موقعش خوب میشه..خدابزرگه

اگر اینو میبینی برای نیت خیری که تو ذهنمه یک صلوات مهمونم کن❤به انرژی مثبتتون ایمان دارم😍😍

من همون ویس هایش ک تو کانال ش هست رو گوش دادم بنظرم عااالییی بود حتی همون روز اول کلی حالم خوب بود  و واقن لذت میبردم از زندگیم 

ولی نمیدونم دیگه چرا ادامه ندادم 

بابد دوباره دوره رو شروع کنم 

ی صلوات می فرستی برام ....❤