2703
2553

حاجت روایی همه

شفای همه مریضها 

خوشبختی همه 

سلامتی مامانا تو دلیاشون

شاید وجودم به کسی آرامش نده😏ولی همین که حضورم حرص خیلیارو در میاره بهم انگیزه میده😎😎
من 172تا میفرستم برام دعا کنید ایشالا حاجت روا بشم 

التماس دعا حاجت رواشی برای تو دلی منم دعا کنین 

شاید وجودم به کسی آرامش نده😏ولی همین که حضورم حرص خیلیارو در میاره بهم انگیزه میده😎😎

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2456

200 تا التماس دعا

السلام علیک یاعلی ابن موسی الرضا💔💔اومدم تاببینم لحظه ی عاشق شدنو به دلم افتاده بودصدازدین آقامنو،دل تنهاموآوردم بایه دنیادلخوشی کمترازآهوکه نیستم میشه ضامنم بشی،اومدم همسایه های پاپرت رو دون بدم دلمو رو دست بگیرم تابهت نشون بدم،روبه روی گنبدت سجده کنم سلام بدم خسته نیستم اگه من از راه دوری اومدم💔💔روبه روت بی اختیاردوباره زانوبزنم میون گریه بگم غریب ودربه درمنم، توروشاهدبگیرم که باخداحرف بزنی میدونم که دست رد بازبه سینم نمیزنی، میدونم شفاعت بی منتت زبون زده به همین امید دلم به مشهدتواومده،توکه اسمت باغم نقاره ها روی لب هاست همه ی صحن طلات ردپای فرشته هاست،دست خالی هیچکس ازدرخونت نمیره یارضا رضامیگم تاقلبم آروم بگیره💔💔 (یاضامن آهوحاجت منم بده ضامن منم بشو)😢😢😢
ممنون عزیزم من 200تا میفرستم

2714
فدات بشم عزیزم😘😘😘ان شالله نی نی رو سالم و سلامت بغل بگیری الهی آمین

ممنون خدا به پدرت سلامتی بده

باشه عزیزم انشاالله به حق علی اصغر حسین نی نی صحیح و سلامت و به موقع بیاد بغلت

دوستان من سامارا هستم عضویتم سال 95بود ولی به دلایلی کاربری قبلیم حذف شد
باشه عزیزم انشاالله به حق علی اصغر حسین نی نی صحیح و سلامت و به موقع بیاد بغلت

ممنون از دعای قشنگت همچنین برای شما

ممنون عزیزم من 200تا میفرستم

قربونت برم عزیزم میشه برام دعا کنی؟حالم بده ممنونم میشم.ایشالا هر چی از خدا میخوای بهت بده

دوستان من سامارا هستم عضویتم سال 95بود ولی به دلایلی کاربری قبلیم حذف شد
قربونت برم عزیزم میشه برام دعا کنی؟حالم بده ممنونم میشم.ایشالا هر چی از خدا میخوای بهت بده

فدات بشم عزیزم😘😘😘خدا بد نده،ان شالله خدا حاجت دلت رو بده و آرامش به زندگیت برگرده الهی آمین

لطفا برای شادی روح مامان و بابام صلوات بفرستید
2706