2733
2734
عنوان

بازم پسرم مریض شد

137 بازدید | 12 پست

میخام خون گریه کنم دیگه 23ماهشه ب خدا دقیقا تا هفتم مهر ماه داشت دارو میخورد سرما خورده بود الان باز تب کرده دیگه پدرم دراومده همش مریضه همش نق میزنه خیلی مواظبشم ولی همش مریضه چ خاکی بریزم سرم ک اینقدر تند تند مریض نشه

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2731
بچه ها همینن عزیزم پسر من ۵سال ونیمشه اول مهر مریض شد دوباره امروز دماغش کیپ شده

اخه دو هفته مریضه دو هفته خوبه از عید امسال تا الان شاید بیست بار بیشتر مریض شده همش دکترم دکترم ی سرماخوردگی ی اموکسی میده همین دو بارم چک اپ داده چیزیش نیست هیچ کس مثل من اینقدر بدبخت نیست ب خدا

2738
عنبرنسا دخترم گوشش درد میکرد هرچی دکتر بردم دوباره چند روز بعد شروع میشد ،عنبر نسا دود دادم خوب شد

عنبر نسا دارم اتفاقا دود بدم ب بینیش؟اخه بینیش کیپ نیست ک فقط تب میکنه و گلوش ب شدت درد میکنه جوری ک لب ب هیچی نمیزنه

عنبر نسا دارم اتفاقا دود بدم ب بینیش؟اخه بینیش کیپ نیست ک فقط تب میکنه و گلوش ب شدت درد میکنه جوری ک ...

والا من دخترم ۴سالش بود تو گوشش فوت میکردیم ،بچه تو کوچیکه همینجوری روزی یه بار توخونه دود بده فکر کنم خوب باشه

برای چیه بیشتر تب میکنه بچم دلم براش کبابه همش مریضه

عزیزم اگه خیلی تب داره همیشه ببر دو روز بستریش کن پسرم اینجور بود یکسره تب داشت بعد از بستری خیلی بهتر شد

اگه قرار باشه با توجه به جیبم جایی برم فقط میتونم برم تو فکر