2737
2734

😃من یه بار بچه بودم داشتم زمین رو میکندم یهو یه پلاستیک پول پیدا کردم، رفتم قایمشون کردم راه پله، تا یکماه ازشون خوراکی خریدم 😜

دروغ🙄

چه ناشیانه " مات" چشمانت شده ام                            منی که عمری همه را کیش داده بودم ...‌‌‌‌‌‌                                                                                      《آغوش تو آرام ترین نقطعه دنیاست ،هرچند که تو دیوانه ترین مرد جهانی ...》♡♡♡

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2728
2738

يكي بود اينجا ميگفت پدربزرگش داشته فوت ميشده آدرس كلي سند و اينا داده كه قديمي بوده

ميگفت ١٠٠ ميليارد گيرشون مياد 

من ملكه ي ايرانم ثروتمند پرافتخار چشم ها همه بدنبال من  

منم گنج به فنا دادم

سرویس مامانم رو وقتی سرکارش بود برمیداشتم میرفتم تو کوچه بازی میکردم

یبار گوشواره هاش رو جا گذاشتم به فنا رفت   

شاید حدود 100 گرم کل سرویس بود

یبارم یه پلاستیک پر گردو بردم دادم دختر همسایمون  

بهترین دیالوگی که توی عمرم شنیدم:امروز می خواهم به مصاف تزویر بروم که بدترین آفت دین است. تزویر با لباس دیانت و تقوی به میدان می آید. تزویر سکه ای است دورو، که بر یک رویش نام خدا و بر روی دیگرش نقش ابلیس است. عوام خدایش را می بینند و اهل معرفت ابلیسش. و چه خون دلها خورد علی از دست این جماعت سر به سجود آیه خوان و به ظاهر متدین...💔

اون وقتی که پول تغذیه مدرسمون ۳۰ تومن بود و یه همبر خوشمزه ۴۰ تومن بود

موقع شنا توی دریا یه ۵۰۰ تومنی از روی اب گرفتم

اابته یه گنج واقعی واقعی هم پیدا کردم

اما به لحاظ امنیتی نمیتونم درموردش حرف بزنم

دنبال اهلش میگردم

تنها گنجی هم که پیدا کردم این بود که موقع حرف زدن دستم رو تو بغل مبل فرو میکردم که یهو دستم به یه چیزی خورد

در آوردم صافش کردم یه دو تومنی بود  

بهترین دیالوگی که توی عمرم شنیدم:امروز می خواهم به مصاف تزویر بروم که بدترین آفت دین است. تزویر با لباس دیانت و تقوی به میدان می آید. تزویر سکه ای است دورو، که بر یک رویش نام خدا و بر روی دیگرش نقش ابلیس است. عوام خدایش را می بینند و اهل معرفت ابلیسش. و چه خون دلها خورد علی از دست این جماعت سر به سجود آیه خوان و به ظاهر متدین...💔
2706