2737
2734
عنوان

شام چی دارید؟ +عکس

| مشاهده متن کامل بحث + 1685 بازدید | 95 پست

ما ام ماکارانی داشتیم شرمنده خوردیم😐😅

مامانم همیشه میگه من 9 ماه سختی کشیدم تا قلبت شکل بگیرع نزار یکی تو 15 ثانیه بشکنه برع💔 اسکار بهترین لحظه تعلق میگیرع به لحظه ای که خدا محال ترین آرزوتو براورده میکنه💙.  صدای خنده ی خدا را میشنوی؟ دعا هایت را شنیده و به آنچه محال میپنداری میخندد💜     مثلا وقتی داری بوسش میکنی اشکات بریزه رو گوشیت :))💚     سیگار بکش! مست کن! بغض کن!  ولی با آدم خر درد و دل نکن!!!     وقتی میبینمت فقط یه جمله میاد تو ذهنم  :  ( اعوذ بالله من الچشمانت )  : ×

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

نهههههه  من برا شام تا غذای سنگین نخورم خوابم نمیگیره    

من کلا هر چه کاکایو داده را میپسندم شیر نسکافه هات چاکلت نسکافه کیک خیس شکلاتی 

امشبم میخوام کیک و چایی بخورم 

بخاطر اینکه عذاب وجدان نگیرم اگه اینجور چیزا با تیکه کوچولو کیک بخورم بجاش شام نمیخورم

به پشم های خود بیاموز که هر تاپیکی ارزش ریختن ندارد🙃🙃
2731
آره خوشمزه شده 

دستور خودم 

دوتا گل کلم بزرگ با یه برگ پنج شش تا هویج بزرگ دوسه تا ساقه کرفس و چهارتا فلفل تند و سه حبه خیلی بزرگ سیر و جعفری به اندازه 

اول گل کلم و هویج و برگ و کرفس خورد میکنی میشوری بعد رو یه پارچه میزاری آبش کاملا خشک بشه

بعد آب گوجه رو جوش میاری یکمی قل بزنه نه حالت آبکی داشنه باشه نه سفت من رب گوجه خونگی هم زدم

بعد آب گوجه رو میریزی تویه تشت مناسب فلفل و سیر و جعفری رو خورد میکنی جعفری ساتوری بشه با بقیه مواد ک خشک شدن قاطی کن

بعدهمرو بریز داخل آب گوجه نمک هم حتما یکی دو بسته میبره البته باید مزه کنی بعد بزار دوساعت بمونه بعد داخل شیشه کن و سرشو یک روز باز بزار بعد ببند

الهی و ربی من لی غیرک    خدای من و پروردگار من من جز تو که را دارم؟؟             👦👰👶
واای ابگوشتام معرکه اس  من چند جور درست میکنم اکثرا گوشت کوبیده میکنم بچه هام بخورن یا با نخو ...

ممنونم امتحان میکنم❤

👼🏻من همه دغدغه ام دیدن لبخند تو است👼🏻N👼🏻                         خدایا شکرت🤲❤                                                               خود ماه انقدر ماه نی که تو انقدر ماهی👼🏻⚪                            میخوام که جون من بشه قسم حرف راستت/انقدِ عاشقم بشی که قلب دنیا واسته👼🏻💙           
نوش جونتون نه خوشم نمیاد زیاد با برنج میونه ندارم از هیچ غذایی دیگه خوشم نمیاد اصلا نمیدونم چی بخور ...

منم ایطو بودم

ی مدت برو خونه مادرت یا مادرشوهرت یا جایی نمیدونم خودت درست نکن .یا بده همسرت درست کنه

بعد چند روز باز خودت درست کن

اب پزی درست کن

ک بوش کم باشه و وقتت و نگیره

الان من سیب زمینی ریز کردم و سینه مرغ و ادویه و کمی اب و کره گذاشتم بپزه تا ابش کم شه

من هفت هفته ام عزیزدلم . ایشالله اون چیزی که میخوای باشه و صحیح و سلامت😍

مرسی عزیزم قربونت نی نی شما هم همچنین🌹

👼🏻من همه دغدغه ام دیدن لبخند تو است👼🏻N👼🏻                         خدایا شکرت🤲❤                                                               خود ماه انقدر ماه نی که تو انقدر ماهی👼🏻⚪                            میخوام که جون من بشه قسم حرف راستت/انقدِ عاشقم بشی که قلب دنیا واسته👼🏻💙           
2738
وای دلم خواست😵😵ما عدسی داشتیم 

چیشد دلت خواس منم دلم خواست  

همیشه لبخند بزن  اینو بدون به اون چیزی که میخواهی میرسی  برای رسیدن همگی به آرزوهاشون یه صلوات بفرس تا اینجا اومدی  

من سبزی کوکو داشتم با ماست

عضو گروه نارنجی وزن شروع:69وزن هدف:54 تیر ماه 1399 وزنم 54 کیلو بود از خونه نشینی به 69 کیلو رسیدم تیر 1400 من برمیگردم به وزن قبلیم.امروز شنبه ۲۰ شهریور ۱۴۰۰ امضام رو خوندم دیدم قرار بود تیر بشم ۵۴ کیلو ولی الان ۷۰ کیلو هستم😂میگن سنگ بزرگ علامت نزدن هستش همینه ها.این بار شعارم رو عوض میکنم لاغر میشوم نه فورا ولی حتما رهرو آن است که آهسته و پیوسته رود رهرو آن نیست گهی تند و گهی خسته رود.امروز ۳ اردیبهشت ۱۴۰۱ من شدم ۷۴ کیلو😕اینقدر چاق شدم که بنظرم دیگه زیر سر آمریکاست. مرگ بر آمریکا😕
دستور خودم  دوتا گل کلم بزرگ با یه برگ پنج شش تا هویج بزرگ دوسه تا ساقه کرفس و چهارتا فلفل تند ...

مرسی گلم 

فقط اب گوجه چجوری درست کنم 

وقتی دعوا داری منو ریپ نکن من متاسفانه بد دعواییم قطع میشیم باهم
آبگوشت گفتید یکم خوشم اومد ولی آبگوشت من مزه اون دیزی های بیرون رو نمیده که آبگوشت های بیرون خوشمزه ...

خب از بیرون بگیر با اسنپ فود

این را توی کله ات فرو کنکه زن ها با مردی که دوستش دارند ازدواج نمی کنند!زن وقتی دید کارد به استخوان رسیده و لازم است برای آینده اش یکی را انتخاب بکند، آن وقت می گردد و مردی را پیدا می کند که حدس می زند پدر خوب و شوهر خوبی از آب در می آید و می شود بهش تکیه کرد.فهمیدی؟وگرنه عشق حس خوشایندی است که امروز هست و فردا نیست
2706