2410
2553

گوشیو کلا خاموش میکنی عزیزم البته ک هردو 😐

دردناکترین مرگ پسرنوح داشته:                                             تصورکن داری غرق میشی خر                                          از کشتی بابات برات دست                                            تکون میده!😐

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥 

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود و حتی توی تعطیلی های عید هم هستن. 

بیا اینم لینکش ایشالا مشکلت حل میشه 💕🌷

2720
شوهرم بهم گفت گوشیم خاموش میشه الان..زنگ زدم یکیش میگه خاموشه یکیش میگه در دسترس نیست..ینی الکی گفته ...

عزیزم الکی شک به دلت راه نده،منم گوشیم دو سیم کارته وقتی خاموش میشه یکی میگه خاموش،یکی میگه در دسترس نیست،فکر کنم بخاطر سیم کارته

خدا جون من به بزرگیت و مهربونیت و اینکه هواموداشتی بارها و بارها پی بردم،،همینطور که با اون همه سختی و غیر ممکن ها من و عشقمو بهم رسوندی بعد چند سال،الان میدونم همین روزا ثمره عشقمون رو بهمون میدی،،من به بخشندگیت شک ندارم
2714
اها ایشالا که همینطور باشه😢

باور کن همینجوریه،چون واس خودم پیش اومده مطمئنم،تازه  واس همسرمم اینطوری میشه

خدا جون من به بزرگیت و مهربونیت و اینکه هواموداشتی بارها و بارها پی بردم،،همینطور که با اون همه سختی و غیر ممکن ها من و عشقمو بهم رسوندی بعد چند سال،الان میدونم همین روزا ثمره عشقمون رو بهمون میدی،،من به بخشندگیت شک ندارم