2726
عنوان

چیکارکنم موهام زوووود بلندبشه کمکککککککک

| مشاهده متن کامل بحث + 386 بازدید | 34 پست

بعد از حموم آب یخ بریز رو سرت...شوک وارد میشه

از تخت سرت رو آویزون کن ماساژ بده

آدمک آخر دنیاست بخند...آدمک مرگ همینجاست بخند...دستخطی که تورا عاشق کرد...شوخیه کاغذیه ماست بخند...آدمک خر نشوی گریه کنی...کل دنیا سراب است بخند...آن خدایی که بزرگش خواندی...بخدا مثل تو تنهاست بخند...🖤

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

تا کجا بود؟چقد کوتاه کردی؟

تا کمرم بود الان بالای بند سوتین

بد ترین دعوا ، دعوا با اونیه که سرعت تایپش از تو بالاتره   اون تورو شسته پهن کرده   تو تازه نوشتی   احترام خودتو نگه دار    
2728

کلسیم زیاد بخور شیر و ماست و اینا،روغن زیتون و الوئه ورا و نارگیل و اینجور چیزا هم خوبه.ولی درکل طول میکشه دیگه حداقل چندمااه

💜🧡ای خوش آن لحظه که در بی خبری سر کردم    کاش میشد به همان بی خبری برگردم🧡💜
بله همه رو باهم مخلوط کن یه رب تا دو ساعت هر چقدر حوصلت گرفت بزار رو موهات ی کیسه ام بکش رو موهات هم ...

چقد موثره ؟؟؟؟؟

بد ترین دعوا ، دعوا با اونیه که سرعت تایپش از تو بالاتره   اون تورو شسته پهن کرده   تو تازه نوشتی   احترام خودتو نگه دار    
سه ماه کمتر

مگه شوهرت کجاست؟

خانما بدون هماهنگی شوهر اصلا نباید مو کوتاه کرد

آدمک آخر دنیاست بخند...آدمک مرگ همینجاست بخند...دستخطی که تورا عاشق کرد...شوخیه کاغذیه ماست بخند...آدمک خر نشوی گریه کنی...کل دنیا سراب است بخند...آن خدایی که بزرگش خواندی...بخدا مثل تو تنهاست بخند...🖤
مگه شوهرت کجاست؟ خانما بدون هماهنگی شوهر اصلا نباید مو کوتاه کرد

گفتم دوسانت کوتاه کنم برای موخوره گف باشه مامانم اومد تا بالای سوتینم زد خیلی کوتاهیش زیاااااادهعهع

🤐

حدودا ماهی ۴،۵ سانت البته بستگی به رشد موهای خودتم داره

رشد موهام عالیه میخام سریع رشد کنه مرسی 

ماهی چند سانت رشد میکنه؟

من موهام کوتاه کوتاه بودکوتاه که میگم ازپسرونه هم کوتاه تره داغون،بخاطرسوختگی موهام کوتاه کردم که خوب رشدکنه،،ازفروردین تاحالا استفاده کردم،موهام تاروی شونه بلندشده

💔ردشوازکوچه مارخ بنما💔💜یاصاحب الزمان ادرکنی💜
2706