1619
1605

کسی اطلاعی داره؟

روغن نارگیل و کرچک موثره؟‌ 

😭😭😭😭 موهامو خیلی کوتاه کرده شوهرم ببینع طلاقم میده😭😭😭😭😭😭😭

بد ترین دعوا ، دعوا با اونیه که سرعت تایپش از تو بالاتره   اون تورو شسته پهن کرده   تو تازه نوشتی   احترام خودتو نگه دار    

پیدا کردی به منم بوگو

من موندم این خارجیا با این همه بحران های اقتصادی و فرهنگی و از بین رفتن انسانیت و فروپاشی بنیان خانواده و فسادهای عظیم مالی و از بین رفتن آزادی اجتماعی که تو اخبار میگه، چرا هیچکدومشون به فکر مهاجرت به ایران نمیوفتن؟؟؟!! عقل ندارن اینا؟؟!!!!

اگه دنبال محصولات طبیعی برای پوستتون میگردین 

ما رو دنبال کنید

1613

تا کجا بود؟چقد کوتاه کردی؟

آدمک آخر دنیاست بخند...آدمک مرگ همینجاست بخند...دستخطی که تورا عاشق کرد...شوخیه کاغذیه ماست بخند...آدمک خر نشوی گریه کنی...کل دنیا سراب است بخند...آن خدایی که بزرگش خواندی...بخدا مثل تو تنهاست بخند...🖤
آب پیاز و تخم مرغ و روغن رزماری عااااااالیه

طرز استفاده ش رو هم بگو 

عزیزم وقتی میبینی بحثت با کسی ب جایی نمیرسه بگو حق با شماست هم اون طرف اروم میشه هم اعصابتو از دستش نجات دادی ،احترامتم نگه داشتی   
1614

من ازاین روش دارم استفاده میکنم واقعنم جواب گرفتم

زرده تخم مرغ،آلوورا،روغن زیتون،وازلین آب شده قاطی کن باهم هربارتازه باشه بزارروسرت یکی دوساعت بمونه بعدبشوردوباردرهفته

💔ردشوازکوچه مارخ بنما💔💜یاصاحب الزمان ادرکنی💜
1523
قرص بیوتین بخر از داروخونه بخور

من تو خونه دارم

انقضاش کم مونده تموم شه

برا چی خوبه؟

من موندم این خارجیا با این همه بحران های اقتصادی و فرهنگی و از بین رفتن انسانیت و فروپاشی بنیان خانواده و فسادهای عظیم مالی و از بین رفتن آزادی اجتماعی که تو اخبار میگه، چرا هیچکدومشون به فکر مهاجرت به ایران نمیوفتن؟؟؟!! عقل ندارن اینا؟؟!!!!

بعد از حموم آب یخ بریز رو سرت...شوک وارد میشه

از تخت سرت رو آویزون کن ماساژ بده

آدمک آخر دنیاست بخند...آدمک مرگ همینجاست بخند...دستخطی که تورا عاشق کرد...شوخیه کاغذیه ماست بخند...آدمک خر نشوی گریه کنی...کل دنیا سراب است بخند...آن خدایی که بزرگش خواندی...بخدا مثل تو تنهاست بخند...🖤
تا کجا بود؟چقد کوتاه کردی؟

تا کمرم بود الان بالای بند سوتین

بد ترین دعوا ، دعوا با اونیه که سرعت تایپش از تو بالاتره   اون تورو شسته پهن کرده   تو تازه نوشتی   احترام خودتو نگه دار    
1639