2737
2734
عنوان

زایمان طبیعی در بیمارستان تریتا

870 بازدید | 12 پست

دوستان کسی میدونه هزینه زایمان طبیعی توی بیمارستان تریتا چقدره؟

و اینکه بیمه تامین اجتماعی چقدرشو پرداخت میکنه؟

ای خدا از تَهِ تَهِ دلم میخوام دامن همه منتظرا سبز بشه.🙏🌹خدایا ازت ممنونم به خاطر معجزه ات خوت مراقب نی نی کوچولوم باش🥰❤🌹
هزینه ش حدود ۵-۶  تامین اجتماعی ۱ تومن میده

مرسی عزیزم❤

شما برای زایمان رفتی؟خوبه؟

ای خدا از تَهِ تَهِ دلم میخوام دامن همه منتظرا سبز بشه.🙏🌹خدایا ازت ممنونم به خاطر معجزه ات خوت مراقب نی نی کوچولوم باش🥰❤🌹

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2728
مرسی عزیزم❤ شما برای زایمان رفتی؟خوبه؟

نه من زایمانم تو بیمارستان فرمانیه بود

چشمامو اونجا عمل کردم ولی تعریف بلوک زایمانش رو هم خیلی شنیدم

یه دکتر خوبم اونجا سراغ دارم خانم الیزا ولی محمدی

دست تورا بریدند،دست دادن در جهان ممنوع شد
طبیعیشو نمیدونم ولی دوسال پیش سزارینش5 تومن بود. من اونجا زایمان کردم خیلی عالیه. اسم دکترتون چیه؟&n ...

دکترپ کرجه معرفی نامه میده به بیمارستان

نه من زایمانم تو بیمارستان فرمانیه بود چشمامو اونجا عمل کردم ولی تعریف بلوک زایمانش رو هم خیلی شنید ...

مرسی عزیزم😘😘😘

دکترپ کرجه معرفی نامه میده به بیمارستان

اها. من دکترم همونجا بود. من اول رفتم برای طبیعی اما خب دهانه رحمم باز نشد. خیلی پرسنلش عالی بودن برای طبیعی

هرکی با من مشگل داره، مشکل گشاابلفضللللل😊
2738
اها. من دکترم همونجا بود. من اول رفتم برای طبیعی اما خب دهانه رحمم باز نشد. خیلی پرسنلش عالی بودن بر ...

من قصدم اونجاست دکترم ی اشنا داره اونجا دکتر نژاد اسلامی 

اطلاع دارید برای زایمان طبیعی اجازه میدن همراه داشته باشیم؟

بله عزیزم من 4 سال پیش اونجا زایمان داشتم اولش که برای طبیعی رفته بودم همسر و مادرم نوبتی میومدن پیشم میموندن. الان نمیدونم بازم بذارن یا نه

بله عزیزم من 4 سال پیش اونجا زایمان داشتم اولش که برای طبیعی رفته بودم همسر و مادرم نوبتی میومدن پیش ...

مرسی عزیزم.الان طاهرا بخاطر کرونا نمیزارن. برای زایمان طبیعی گاز بیحسی دارن؟ مامای همراه داشتی شما؟ برخورد ماماهای زایشگاه چطور بود؟ دکترت اومد بالای سرت موقع زایمان؟ کی بود دکترت

مرسی عزیزم.الان طاهرا بخاطر کرونا نمیزارن. برای زایمان طبیعی گاز بیحسی دارن؟ مامای همراه داشتی شما؟ ...

برای هر یک نفر، خودشون مامای مخصوص میذاشتن ک خیلی مهربون بودن. من دهانه رحمم باز نشد برای طبیعی بعد 8 ساعت رفتم سزارین ولی تا اون موقع ک اونجا بودم همه چی خییییلی خوب بود همشون واقعا خوش برخورد بودن. دکترم خانم آزیتا دُر ابادی بود. الانم باردارم میخوام برم پیش خودش