2726

ممنون از دعاهاتون 

❤️ کارن عشق مامانشه خدا جونم مواظب جوجه کوچلوم باش هزار بار ممنونم بابت این فرشته دوستداشتنی و زیبایی که بهم بخشیدی  ❤️

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

2728
انشاالله خدا شفا بده مشکلشون چیه؟؟؟

ممنون 

مشکوک به سرطان 😭

❤️ کارن عشق مامانشه خدا جونم مواظب جوجه کوچلوم باش هزار بار ممنونم بابت این فرشته دوستداشتنی و زیبایی که بهم بخشیدی  ❤️
عزیزم مریضتون در چه حاله؟؟؟

دیروز از اتاق عمل اومد بیرون کیسه صفرا و یه تیکه از طحال و روده و پانکراسش رو برداشتن انشالله دیگه متاستاز نکنه الان تو مراقبت های ویژه اس 

فقط خدا خودش به جوونیش و بچش رحم کنه 

دیروز از اتاق عمل اومد بیرون کیسه صفرا و یه تیکه از طحال و روده و پانکراسش رو برداشتن انشالله د ...

طفلکی خیلی جوونه ک 

آدم دلش آتیش میگیرم

انشاالله خدا شفا بده

سرطان چی بوده؟؟؟؟ک  ب این وخامت متاستاز شده؟؟؟

مهربونم میشه برای حل مشکلم ، یه صلوات بفرستی؟؟
طفلکی خیلی جوونه ک  آدم دلش آتیش میگیرم انشاالله خدا شفا بده سرطان چی بوده؟؟؟؟ک  ب این ...

با اینکه از آشناهای دوره ولی من یه لحظه هم از فکرم نمیره بیرون 

بنده خدا در عرض  یه ماه به این حال روز افتاده 

بدون هیچ سابقه ای قبلش دو روز مونده به محرم تو عروسی دیدمش سرزنده و شاد بود 

در عرض این یه ماه حدود ۱۵ کیلو کم کرده حتی جون نداره دو قدم راه بره 

با اینکه از آشناهای دوره ولی من یه لحظه هم از فکرم نمیره بیرون  بنده خدا در عرض  یه ماه ب ...

خدا ب جوونی و بچه ش رحم کنه

مهربونم میشه برای حل مشکلم ، یه صلوات بفرستی؟؟