2726

بچه ها من هر بار که با اپلیکاتور، پماد شیاف میکنم توی واژن، بعدش میبینم نصف پماده مونده توی اپلیکاتور

برا شمام اینجوریه؟ یا من دارم اشتب میزنم؟ 😓😦😅

پماده همش حیف میشه

میشه برای تموم شدن بدهیای مالی و خوشبختیمون صلوات بفرستی دوستِ مهربونم؟ 😍🌹💖💙

اشتب میزنی باید خالی بشه اون تو

گروه سبز:وزن شروع رژیم‌ ۸۸🙈۹۸/۳/۱۵    وزن فعلی ۶۲/۸۰۰   روند کاهش چالشم ۶۵/۲۵۰》۶۴/۸۰۰》۶۴》۶۳/۳۰۰》۶۲/۸۰۰     وزن هدف اول۶۰🔒             هدف طلایی ۵۸💪        قد ۱۶۷    ممنونم ازتاپیک بامدادخمار عزیزم ودوستای مهربونم      ارتقا از‌ گروه ابی به سبز💃⭐

وای به منم دکتر داده دیشب برای اولین بار استفاده کردم این شکلی شد الان میخواستم راحبش تاپیک بزنم 

بخاطرهتوچقدر به اشک‌هایم لبخند زده‌ام !    دختر ناز من داره میاد 😍😍 😍 😍 عشق مامان من منتظرتم.   بعد کلی سختی خدا بهم یه فرشته داد

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2728

عکسشو بگیر ببینم درست سر هم کردی

گروه سبز:وزن شروع رژیم‌ ۸۸🙈۹۸/۳/۱۵    وزن فعلی ۶۲/۸۰۰   روند کاهش چالشم ۶۵/۲۵۰》۶۴/۸۰۰》۶۴》۶۳/۳۰۰》۶۲/۸۰۰     وزن هدف اول۶۰🔒             هدف طلایی ۵۸💪        قد ۱۶۷    ممنونم ازتاپیک بامدادخمار عزیزم ودوستای مهربونم      ارتقا از‌ گروه ابی به سبز💃⭐

من که نصف موادش می ریزه بیرون موقعه پر کردنش

بخاطرهتوچقدر به اشک‌هایم لبخند زده‌ام !    دختر ناز من داره میاد 😍😍 😍 😍 عشق مامان من منتظرتم.   بعد کلی سختی خدا بهم یه فرشته داد
اشتب میزنی باید خالی بشه اون تو

آخه چجووووری؟

ببین مثل آمپول ، تهشو فشار میدم دیگه

بعدم کلا درش میارم

چجوری خالیش کنم تو؟

عکسشو بگیر ببینم درست سر هم کردی

آره درست سر هم میکنم

تو عکس دیدم تو نت

ولی خالی نمیشه آخه

آره درست سر هم میکنم تو عکس دیدم تو نت ولی خالی نمیشه آخه

یه سوال از کدوم طرف باید پر بشه اصلا

وا سرشو چفت کن رو در اپلیکاتور فشار بده خودش پر میش

نمیشه خیلی سعی کردم نشد

2706