2733
2734
عنوان

کارنکردن شکم نوزاد

157 بازدید | 36 پست

نوزاد ۴۸روزه من پنج روز بود پی پی نکرده

بردمش دکتر یه ژل زد یه ذره پی پی کرد و تمام

دوروزخبری نشد

شیرخشکشم به ببلاک کامفورت تغییردادم

اول نان میخورد

البت شیرخودمم میخوره

بهش آب هم میدم

دیشب خیییلی بی قراری کرد

قشنگ معلوم بود معدش پره

یه ذره صابون شیاف کردمش خداروشکر زور زد و موفق شد اما خشک و سفت بود 

چی بهش بدم بخوره تا شکمش معمولی کارکنه؟ چرا ببلاک اثر نکرد😔

توباکل رویای من اومدی تاتو سی سالگی باورم زیرو رو شه        که زیباترین خط شعرای من از تماشای چشم تو هرشب شروع شه

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2728

اب خالی نده 

اب جوشیده سرد شده میدی برا شیر خشکش 

فـــانی دِدُنیــــا🌑پـــس دلـــ نشکـــنیمـــ  💜دیـــنــ ا'نــسانیتــ 💙 شغـــلــ مـــادر💚 زادگـــاهــ دنیـا 💛محکومیتــ زندگیــ کردنـ❤               
2738
صابون میسوزونه 

می دونم ولی چاره ای نداشتم روغن زیتون اثرنکرد

توباکل رویای من اومدی تاتو سی سالگی باورم زیرو رو شه        که زیباترین خط شعرای من از تماشای چشم تو هرشب شروع شه

نصف شیاف گلیسیرین بزن 

بعدشم شیرخشکش بهش نمیفته حتما عوضش کن بیومیل بده یا آپتامیل 

خدایاخودت حافظ نی نیم باش میدونی که چقدر تااینجاسختی کشیدم  پسرنازم برای لمس دستات لحظه شماری میکنم😍انشالله همه منتظرا بزودی دلشون شادشه🌹
شیرشو عوض کن

عوض کردم دیگه الان ببلاک میخوره باز فرجی نشد

نصف شیاف گلیسیرین بزن  بعدشم شیرخشکش بهش نمیفته حتما عوضش کن بیومیل بده یا آپتامیل

شیاف حتی داروخونه بهم ندادگفت بی تجویز پزشک به بچه ها نمیدیم دکترم ننوشت گفت روده هاش تنبل میشن گفتم بابابچه داره میترکه اول اینوخالی کن

2706