2703
2553

خاک تو سرش😠😠😠😠😠🙋

والدینی ک میگید دخترم باید تا قبل ۸خونه باشه    نیستی ببینی تا هشت چه میکنه این بازیکن.......‌‌....!                               😂😂😐میشه برای رسیدن ب اهداف وارزوهام ی صلوات بفرستی😢فرستادی بگو منم برات بفرستم😉پروفایل ادم اثر انگشت ادمه 😂😂😂برندار خانم 😂😂😂برندار         

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2720
خاک تو سرش😠😠😠😠😠🙋

حوصلم سر رفته اجازه میدی منم فحشش بدم؟😁

هر چه اید به سرم  باز بگویم گذرد                                     حیف ازین عمر     که با می گذرد، می‌گذرد    💔💔
2714
حوصلم سر رفته اجازه میدی منم فحشش بدم؟😁

بگو بگو هرچی تو دلته بگوووووو😠😠😠😠😠😠😠😠😂😂

والدینی ک میگید دخترم باید تا قبل ۸خونه باشه    نیستی ببینی تا هشت چه میکنه این بازیکن.......‌‌....!                               😂😂😐میشه برای رسیدن ب اهداف وارزوهام ی صلوات بفرستی😢فرستادی بگو منم برات بفرستم😉پروفایل ادم اثر انگشت ادمه 😂😂😂برندار خانم 😂😂😂برندار         

دلم براش تنگه اونقد تنگ که یهویی می شینم گریه می کنم همه فکر می کنن مریضم ولی نمی دونن دردم چیه

هرچه قدرم بد بود دلم برا حرف زدن باهاش همه چیش تنگ شده ولی نمی خواد منو چی کار کنم

بعضیا باید اسکار بی شرفی و نمک نشناسی بگیرن....                                           شیطونکم  تیکر عروسیمه  
چرا خواهر شوهرم پودر نميشه(كوچيكه) نردبان پله به پله🤪🤪🤪😩😩😩😩

خخخخخخخخ خخخ بیچاره خواهر شوهر کوچیکه

بعضیا باید اسکار بی شرفی و نمک نشناسی بگیرن....                                           شیطونکم  تیکر عروسیمه  
دلم براش تنگه اونقد تنگ که یهویی می شینم گریه می کنم همه فکر می کنن مریضم ولی نمی دونن دردم چیه &n ...

جایگزین بیار ...همچین یادت بره ..

عاشق اسکرینم ...😍😍هرجا بود منو تگ کنین ..با تشکر 😂😂😂😂😂
2706