2726
عنوان

شمابودین ناراحت نمیشدین؟

| مشاهده متن کامل بحث + 415 بازدید | 52 پست
خب نرو

😐

بچه که بودم یه دوست داشتم مامانش نمیزاشت بامن بگرده چون لاک میزدم حالااون با دوست پسرش میره شمال من هنوز لاک میزنم😐اگه با امضام خندیدی یه صلوات برای اینکه کارام جور بشه تا عید عروسی کنم میفرستی؟ 🥺

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

حتما اونام رسم ندارن کسی و دعوت کنن واسشون مهمم نیست ک برید یا نه

اگه رسم نداشتن ناراحت نمیشدم

هرمجلسی شده زنگ زدن دعوت کردم

بچه که بودم یه دوست داشتم مامانش نمیزاشت بامن بگرده چون لاک میزدم حالااون با دوست پسرش میره شمال من هنوز لاک میزنم😐اگه با امضام خندیدی یه صلوات برای اینکه کارام جور بشه تا عید عروسی کنم میفرستی؟ 🥺
2728
من بدون دعوت جایی نمیرم همشونم میدونن

خود دانی

هر چیزی آدابی داره آداب روضه هم اینه ک دعوتی نیست. فقط اطلاع رسانی می کنن

شهید تهرانی مقدم : “فقط انسان های ضعیف به اندازه ی امکاناتشان کار میکنند”

دعوتی نیس اطلاع دادنیه .که شوهرتون اطلاع داده.حتی اگرم دوس نداشته باشن یک نفرو دعوت کنن یا یادشون رفته باشه اختیار مجلسشون رو دارن.حق ندارید اونارو به بیشعوری متهم کنی

وا

مگه عروسیه که دعوت کنن؟

مجلس امام حسینه دیگه، مجلس امام حسین دعوت میخواد واقعا؟

والا به عمرم نشنیدم روضه دعوتی باشه

🔮برای سلامتی و طول عمر پدر و مادرم یه صلوات بفرستید🔮
دعوتی نیس اطلاع دادنیه .که شوهرتون اطلاع داده.حتی اگرم دوس نداشته باشن یک نفرو دعوت کنن یا یادشون رف ...

شوهرم اطلاع نداد والا😐خودم پرسیدم روضه هاکی شروع میشن گفت فلان روز

شماچه کاسه داغ تر از اش شدی الان😐

وا مگه عروسیه که دعوت کنن؟ مجلس امام حسینه دیگه، مجلس امام حسین دعوت میخواد واقعا؟ والا به عمرم ن ...

دیگه بعضیا شور همه چیو در میارن

ما هم ندیدیم جایی دعوت کنن

وا مگه عروسیه که دعوت کنن؟ مجلس امام حسینه دیگه، مجلس امام حسین دعوت میخواد واقعا؟ والا به عمرم ن ...

من نه کسی بهم گفته نه خبرداشتم خودمم ازشوهرم پرسیدم گفت فلان روزشروع میشع حداقل مادرشوهرم باید یه زنگ میزد میگفت فلان روز روضس بیابریم توهم

روضه مگه دعوتیه؟ پس از کجا میدونی داره؟

بله عزیزم 

مادر شوهر خواهرم روضه داشت

از یک هفته قبل گیر داده حتما بگید می آیید یا نه ?

خوب بگو روضه داریم بیایید

من گفتم نه نمی توانیم تدارک نبینید

روضه هاش شبیه شو تبلیغاتی است

نذری را برات نمیارن

باید بری بگیری

آدم مگه نخورده است

شوهرم اطلاع نداد والا😐خودم پرسیدم روضه هاکی شروع میشن گفت فلان روز شماچه کاسه داغ تر از اش شدی الا ...

بلخره میدونستی که روضه س

چرا اینقدر ناراحت میشی؟ تاپیک زدی خب داریم باهات حرف میزنیم

2706