2703
2553

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2456
فک کنم بدنو اسیدی میکنن قرصا شام و نهار چی میخوردی تو رژیم، مرغ ممنوعه قرمزم ممنوعه برنج هم

من برای دختر رژیم داشتم ولی خب نتیجه نداد

خوشبختی یعنی دوتا پسر کوچولو‌ تو خونت داشته باشی ❤️
2714
من برای دختر رژیم داشتم ولی خب نتیجه نداد

واقعا؟منم دختر میخواستم رفتم دکتر گفتم رژیم خاصی داره؟اونم معرفی کرد به این عطاریا گفت اونا یه رژیمی میدن ولی احتمالش خیلی کمه که با رژیم ،جنسیت رو تعیین کنی. خلاصه منم رفتم اون عطاریه،طرف یه ادم بیشعوری بود همش میگفت واقعا دختر میخوای چطوری همه پسر میخوان شما چرا دختر. اخرش گفتم به خودم ربط داره حالا رژیمش چیه. گفت واسه دختر دار شدن رژیم نداره اون واسه پسره.فقط چیزای ترش و سرد بخور واسه دختر. منم دیدم عطاریه عقب مونده ست دیگه بحث نکردم اومدم بیرون.

نزدیکی زیاد داشته باشین نطفه ضعیف میشه دخترم میشه 

الان باردارم عزیزم. نزدیکی هم پشت سر هم یه مدت داشتیم واسه اقدام. ایشالا که دختر باشه.البته هر چی باشه سلامت باشه ولی خب خودم برادر دارم کلی اذیت کردن ،دیگه نمیکشم که پسر بزرگ کنم

منم پسر میخام فعلا دارم سعی میکنم کمتر سردی بخورم فعلا قرص جلوگیری بهم داده دکتر.آیا اثر داره توی ...

بنظرت 2 ماه کم نیست واسه رژیم؟ 

فقط یه لیست باید بگیریم بریم عطاری 

فندوق و پسته و مویز و خشکبار هم یادم نبود

باید بشینم لیست بگیرم هنوز نمیدونم بخاطر سال 1400 هم دودلم، میگم 99 ای بشه اونم اخرای 99 بعدا گلگی نکنه😁

منم پسر میخام فعلا دارم سعی میکنم کمتر سردی بخورم فعلا قرص جلوگیری بهم داده دکتر.آیا اثر داره توی ...

واسه اینکه مرتب بشه پریودت داده، من نمیتونم بخورم پریودمم نامرتب حسابی

2706