2703
2553

امروز ساعت۳رفتیم بیرون تا۶:۳۰اومدیم خونه ولی اصلا نزاشت ازماشین پیاده بشم تازه اونیم که میخاستم نخرید برام بیشور 😒

فلک تيرم نزن بالم شكسته/غباري بي كسي برمن نشسته/درخت باغ تو سبزه هميشه/خراشيدي دلم رامثل شيشه/رفيقان قدريگديگربدونيد اجل سنگست وادم مثل شيشه

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥 

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود و حتی توی تعطیلی های عید هم هستن. 

بیا اینم لینکش ایشالا مشکلت حل میشه 💕🌷

2456
دوده چی

اتاقای خونه

روزی که دختردار بشمبه دخترم میگم منتظر نباش کسی خوشبختت کنه،خودت برو دنبال خوشبختی...بهش میگم دخترم تو قراره روزی مستقل بشی...من نمیخوام بهش بگم که آخرین مرحله موفقیت یک دختر توو مملکتمونعروس شدنو خونه بخت رفتنه!!!نمیخوام دم به دیقه تو گوشش بخونمقراره روزی مادر بشی...بهش میگم عروسکم تو قراره انسان موفقی بشی و تو این راه نیازی نداری که عروس بشی،احتیاجی نداری مردی با اسبی سفید و این چرت و پرتا بیاد دنبالت!مشکل ما اینه که تو گوش بچه هامون از کودکی هی میخونیم؛هی تکرار میکنیم که نهایتا یکی میاد میگیرتت!«باور کنید موفقیت یک بانو در گرویعروس شدن و مادر
2714

من که حالم هر روز بده تازگی نداره خودم فکر میکنم افسردگی دارم اما جرئت ندارم برم پیش مشاور ...

دارویی مصرف میکنم که نمی‌دونم برای عفونت هست یا چیز دیگه همش بیحالم 

نه میتونم درس بخونم نه حوصله بیرون رفتن دارم 

کم کم دارم دیوونه میشم

همیشه عشقباشد ، همیشه برکت 🌹
صب با ذوق بیبی زدم منفی شد هنو پ نشدم اعصاب ندارم سرم درد میکنه شب کم خوابیدم نمیدونم شام جی بزارم د ...

عصبانیت نداره عزیزم

به زور میتونی چیزی ازخدابگیری؟خودش وقتش باشه بهت میده مطمن باش اگه نشده یه حکمتی داشته وگرنه خدا که بد تورونمیخواد خانومی  

فلک تيرم نزن بالم شكسته/غباري بي كسي برمن نشسته/درخت باغ تو سبزه هميشه/خراشيدي دلم رامثل شيشه/رفيقان قدريگديگربدونيد اجل سنگست وادم مثل شيشه

بچه ها من مربیم ، امروز همکارم حالمو گرفت ،بزارین تعریف کنم من مقوا مشکی احتیاج داشتم مربی مهدم کلاسامون جوری هستش که میتونیم از کارا همدیگه استفاده کنیم بعد بچه هامون وسیله اوردن برگردونیم بهم دیگه. همکارم کارش زودتر تموم شده بود رفته بود در کلاسش باز بود بچه هاش داشتن بازی میکردن دیدم مقوا مشکی داره بهش زنگ زدم گفتم اجازه میدی بردارم بت بعد میدم فلان و اینا گفتم مقوا مشکی داری ؟ گفت نه ندارم در حالی ک قشنگ من داشتم مقواهای مشکی رو می دیدم ک تو کلاسش قشنگ دم در بود گفت ندارم 

پرورشگاهی هم باشه خوبه😐❤

واقعا😂😂،

🎀تیکر تولد قلب من،پسر گلم بردیا🎀                                   خدایا خونواده کوچیکمون رو در پناه خودت حفظ کن❤🌷 اللهم صل علی محمد و آل محمد و عجل فرجهم🌷
2706