1676
1605

امروز از صب بیدار شدم شروع کردم ب دوده گرفتن تا همین الان 😒

ببینمت تو رو🤨                                                       دیدمت برو😒             😍خدایا به دلامون آرامش بده رَبِّ لا تَذَرْنِي فَرْدًا وَ أَنْتَ خَيْرُ الْوارِثِينَ‏

من چند مرتبه از این سایت مای پی‌شاپ صنایع دستی خریدم، واقعا راضی بودم ازشون. طبق زمانی که گفتن ارسال کردن

. پیگیری و پاسخگویشونم خیلی خوبه. بهتون پیشنهادش میکنم.

همشششش مهمون اومد

کمرم شیکست

شیطونه میگه شوهر کنم دیگه کسی نیاداااا

یِه حَدیث هم داریم که میگه:(وَکُلوا وَشرَبوا وَلا استورا)بخورید و بیاشامید ولی ناموسن سر جدتون استوری نکنین  
1522

منم همینجور،این چند روزه پر از اتفاقایی که حالمو میگیره 

فقط 42 هفته و 5 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
خدایا خونواده کوچیکمون رو در پناه خودت حفظ کن❤🌷 اللهم صل علی محمد و آل محمد و عجل فرجهم🌷

همیم ک پریود شدم از۱۰۰تاچیزبدتره

ب مامانمگفتم لااقل هفتاد هشتاد درصدخوشگلیه دنیا ب خاطر توعه خندید شد ۱۰۰درصد😍امیدوارم منم زودتر مامان بشم هرکی خوند برام دعا کنه منم حس مادری رو تجربه کنم❤

من که هرروز حالم گرفتست

نابینا غصه نخور در دنیا چیز قشنگی برای دیدن وجود ندارد ماهم که میبینیم خود را به کوری زده ایم باور کن!!! ماهی ها گریه شان دیده نمیشود گرگها خوابیدنشان   عقاب ها سقوطشان وانسان ها درونشان  
1668
همشششش مهمون اومد کمرم شیکست شیطونه میگه شوهر کنم دیگه کسی نیاداااا

😣شوهر کنی بدتره،قوم الظالمین میان خونت،منتظرن چیزی بشه ایراد بگیرن 😂😂😂

فقط 42 هفته و 5 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
خدایا خونواده کوچیکمون رو در پناه خودت حفظ کن❤🌷 اللهم صل علی محمد و آل محمد و عجل فرجهم🌷

امروز ساعت۳رفتیم بیرون تا۶:۳۰اومدیم خونه ولی اصلا نزاشت ازماشین پیاده بشم تازه اونیم که میخاستم نخرید برام بیشور 😒

فلک تيرم نزن بالم شكسته/غباري بي كسي برمن نشسته/درخت باغ تو سبزه هميشه/خراشيدي دلم رامثل شيشه/رفيقان قدريگديگربدونيد اجل سنگست وادم مثل شيشه

منم خیلی حالم بده تایپیک آخرمو بخونین😭😭

فقط 21 هفته و 3 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
خدا جون مواظب کوچولوی تو دلم باش😍❤                لطفا برای سلامتی کوچولوم یه صلوات بفرستین ممنون😄😊😘
1645