2737
2734
عنوان

یعنی باردارم؟؟؟؟

| مشاهده متن کامل بحث + 800 بازدید | 47 پست
بله درسته 

پس هرماه روز مشخصی نمیشی

لطفا نظری میدم هی نیاین به اسم کاربریم گیر ندین..من مرید امام زمانم اما آدمم..پیغمبر ک نیستم ..اللهم عجل لولیک الفرج..واسه ظهور آقا یه صلوات بدین..اللهم صل علی محمد و ال محمد و عجل فرجهم..

بچه ها باورتون میشه!!!

دیروز جاریمو بعد مدت ها دیدم انقدر لاغر شده بود از خواهر شوهرم پرسیدم چطور انقدر لاغر شده، بهم گفت از اپلیکیشن زیره رژیم گرفته، من که از کافه بازار دانلود کردم و شروع کردم لینکشو میزارم شمام شروع کنید تا الان که راضی بودم.

ايشالا باردار هستي عزيزم، منم ٥روز مونده به پري، دعا كنيين منم باردار باشم

ایشالا عزیزم نا امید نباش منم خیلی میترسم 

یک نفر باشد .....که وقتی نگاهش میکنی.... نه این که غصه هایت یادت برود.... نه .......ولی یادت بیاورد.... دلیل بزرگتری برای خوشحال شدن داری .....و تو پسرم...... بزرگ ترین دلیلی عزیزترینم ❤❤❤
2728
خانوما جواب این بی بی چک چیه؟

انگار یه خط سفید افتاده چرا

لطفا نظری میدم هی نیاین به اسم کاربریم گیر ندین..من مرید امام زمانم اما آدمم..پیغمبر ک نیستم ..اللهم عجل لولیک الفرج..واسه ظهور آقا یه صلوات بدین..اللهم صل علی محمد و ال محمد و عجل فرجهم..
پس هرماه روز مشخصی نمیشی

نه دیگه مشخصه مثلا ماه قبل 26 ام بود این ماه 23ام 

یک نفر باشد .....که وقتی نگاهش میکنی.... نه این که غصه هایت یادت برود.... نه .......ولی یادت بیاورد.... دلیل بزرگتری برای خوشحال شدن داری .....و تو پسرم...... بزرگ ترین دلیلی عزیزترینم ❤❤❤
2738
خانوما جواب این بی بی چک چیه؟

انگار هاله داره دقیق معلوم نیست 

اخه من نمیخوام به همسرم بگم وگرنه تا الان زده بودم فردا تو راه دانشگاه باید بی بی چک بخرم 

بخر انشالله ک مثبته

من همان پنجره رو ب خیابان بودم /ک شبی بسته شد و رو ب کسی باز نشد
الهي امين، شما هر ماه علايم پري داشتي؟ اين ماه هم داشتي يا فرق ميكرد با ماههاي قبل؟

این ماه فقط درد سینه داشتم مثل همیشه ولی تو حالت عادی از یه روز قبلش دل و کمرم درد میگرفت 

امروز از صبح‌ منو‌گیج کرده فردا موعدمه نمیدونم خوشحال شم یا گریه کنم😔

ایشالا باردار باشی عزیزم 

2706