سلام دوستان اگه حوصله دارین زندگیمو براتون تعریف کنم

17 ساله ازدواج کردم دو تا فرزند دارم .نمیخوام زیاد از جزییات براتون بگم و سرتونو درد بیارم.دارم براتون تعریف میکنم چون به انرژی های مثبتتون نیاز دارم وراهنماییهاتون.از همسرم بگم براتون

همسرم آرومه وتا جایی که بتونه چیزی و از نظر مالی از من وبچه هاش دریغ نمیکنه  مودبه واگه ببینیش میگی یکیاز پیامبران خداست که تازگیا روی زمین نازل شده کارمنده و مقرراتیه به موقع میره سرکار به موقع هم میادخونه باهاش یه سری مشکلات بزرگ دارم کهه هیچ کس نتونسته کمکم کنه .

مشکل من با همسرم یکیش اینه که تماااااام جزییات زندگیمون نقل مجلس فامیله البته خانواده شوهر.یعنی ریز به ریز مسایل زندگیمونو صبح به صبح برای برادراش و مادرش تعریف میکنه (سرکار).4 تا برادرن روزی 6بار باهم تماس میگیرن : دیشب چی خوردین؟کجا رفتین؟ کی خونتون بود؟زنت چرا سرکار نمیره؟بچتو چرا فلان دکتر میبری؟چرااینقدر پول میدی؟و....آخه جالبه خود همسرم هم برام تعریف میکنه وقتی یه مسافرت میریم از ابتدای مسافرت مرتب زنگ میزنن تا لحظه آخر اینکه کجایین کجا هتل گرفتین هزینه هتل چقدره فیلم بگیر بفرست.همسرمن مدام گوشی دستشه یا داره فیلم میگیره و براشون از ثانیه به ثانیه لحظات می فرسته یا داره تلفنی گزارش کاملو میده.خیلی صحبت کردیم باهم خیلی  دعوا کردیم که چرا باعث میشی دیگران اینهمه مارو قضاوت کنن(چون جزییات زندگیمونو میدونن)چرا این کارارو میکنی؟من که زنم چند روز یه بار با خانوادم صحبت میکنم واصلا نمیدونن من کجا میرم و کجا هستم خودم نخواستم از همون اول .

شماهم یه مدت عین رفتارشو داشته باش،یعنی یا واقعی یاذالکی تموم جزئیات زندگیتو به خپاهرو مادرت بگو البته جلو روش

تا بدونه چ‌دردی داره

من این راه به ذهنم رسید

لطفا نظری میدم هی نیاین به اسم کاربریم گیر ندین..من مرید امام زمانم اما آدمم..پیغمبر ک نیستم ..اللهم عجل لولیک الفرج..واسه ظهور آقا یه صلوات بدین..اللهم صل علی محمد و ال محمد و عجل فرجهم..

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2731

شما هم از روند زندگی خانواده اش اطلاع دارید ؟یا فقط شوهرت هست که آمار میده ؟

در کل رفتار خیلی بدی هست 

سالها وقت داشتی با هر روشی از سرش بندازی 

چو از این کویر وحشت به سلامتی گذشتی ، به شکوفه ها ، به باران برسان سلام ما را ....

اگه نظر بقیه رو زندگیتون و شوهراتون  تاثیر نداره،،پس بی خیال

خدایا دوستتدارم واسه هر چی که بخشیدی،،همیشه این تو بودی که ازم حالم رو پرسیدی،،حس میکنم خوشبخترین زن جهانم،،چون خدا هوام رو داشت،،و یکی مث تو شد همه دنیام،،الهی همه شاد باشن الهی همه بخندن،،الهی همه خوشبخت باشن،،🤩🤩🥀

چقد بیکارن روزی ۶ بار زنگ میزنن😐😂

ولی جدی باهاش حرف بزن قانعش کن بگو که مسائلی که تو خونتون پیش میادو نگه

مهرادم شیر پسرم نور چشمانم روزی مردی میشوی جانِ مادر یادت بماند برای مرد شدنت جوانی ام را داده ام ثمره جوانی ام از تو انتظاری ندارم جز اینکه همیشه همینطور مرد باشی یه مرد واقعی💪❤️ مهرانای عزیز تر از جونم دختر قشنگم دلبرکِ زیبا روی مادرعزیزِ لحظه های مادر بهارِ زندگیِ مادر سنگِ صبورِ لحظه هایِ دلتنگی مادر، تو همون معجزه خدا به ما هستی❤️

تا حالا هزار بار قول داده بعدش میبینم یواشکی یه گوشه ای داره با تلفن صحبت میکنه.همین خبر رسانیاش باعث شده جاریم کلی توی زندگیم دخالت کنه و منو قضاوت کنه مادرشوهرمو که دیگه نگین و نپرسین.صبح به صبح درس زندگی به پسراش میده و پرا هم اطاعت امر.من میگم تو مگه با من زندگی نمیکنی ؟چرا وقتی خانوادتو میبینی کلاااااا من و بچه هاتو دیگه نمیبینی چرا بهمون بی احترامی میکنی.همسرم همیشه میگه پدرومادر و خواهرو برادر و خدادیگه بهمون نمیده و تکرار نمیشن ولی زن همیشه هست

شما هم از روند زندگی خانواده اش اطلاع دارید ؟یا فقط شوهرت هست که آمار میده ؟ در کل رفتار خیلی بدی ه ...

به هیچ عنوان اطلاع ندارم خیلی خیلی کم ازشون بهم میگه.هر راهیییووووو که بگی رفتم همیشه عذر خواعهی میکنه میگه غلط کردم بعد از یک هفته دوباره تکرار میکنه

به شدت از مادرش میترسه و حساب میبره

داماد ماهم این اخلاق داره ولی با یک تفاوت اونهم سیاست خانوادگیشونه.... وقتی سر کاره باهمه خواهر برادرا درتماس و ازهمه چیز هم خبر دارن اما در واقعیت انگار ن انگار.... حتی تاریخ عقد و عروسی و سفر همدیگرو به زن و شوهراشون نمیگن... مثلا خواهر من نمیدونه بچه خواهرشوهر و برادرشوهرش نامزد کردن و جریان و دارن و اینا شوهرش هیچوقت هیچوقت مسائل رو نمیگه... من حس میکنم از بیکاری و بی مشغله بودن زیاده که اینکارو میکنن سرشو شلوغ کن همش بچها بجونش باشن... درگیری ذهنی واسش ایجاد کن

به هیچ عنوان اطلاع ندارم خیلی خیلی کم ازشون بهم میگه.هر راهیییووووو که بگی رفتم همیشه عذر خواعهی میک ...

این از تربیت نادرست خانواده اش هست 

پس خودش هم متوجه اشتباهش میشه

ولی مشکل بعدی خانواده اش هست که زیادی فضول تشریف دارن 

چو از این کویر وحشت به سلامتی گذشتی ، به شکوفه ها ، به باران برسان سلام ما را ....
2706