2726

منم میخام ساکمو اماده کنم بگین چیا بردارم

ان شالله ۹۹/۹/۹تو خونه خودم سالم و سلامت کنار همسر و فرزندانم هستم ان شالله

پوشک سایز بزرگ برا خودت بزار...نبات فلاکس لباس زیر چنتا لباس برا خودت دیگه دیگه نمیدونم

وای خدا جون مرسی ک تو ۲۸مهر جواب آزم مثبت شد و کنجدمو گذاشتی تو دلم خدایا ب همه منتظرا از این فندقا هم بده و نی نی منم سالم بیاد تو بغلم🤗🤗🤗🤗😍😍😍😍اگ دوس داشتی دوست عزیز واسه کنجد منو بقیه کنجد کوچولوها ک سلامت بیان بغل مامانیا یه صلوات میفرستی

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

2728
پوشک سایز بزرگ برا خودت بزار...نبات فلاکس لباس زیر چنتا لباس برا خودت دیگه دیگه نمیدونم

مرسی عزیزم 

پوشک واسه بچه.پد واسه خودت.شر ت یبار مصرف واسه خودت.لباس نوزاد سایز صفر 

لباس نوزاد چه چیزایی بزارم؟چند تیکه بزارم

لباس نوزاد چه چیزایی بزارم؟چند تیکه بزارم

خرماااا حتما بذار با امیوه واسه خودت.شلوار نوزاد  دوتا .زیر پوش.استین بلند کلاه و دستکش نخی واسه نوزاد

آرزومه که بغلم کنی خودت،🥲🥲                                            دوست دارم با عشق تو پیر شوم🥲

من برای بچه، شیشه شیر، قطره چکان،لباس دو دست یک سرهمی و کلاه یک دستم بلوز و شلوار و یک دستم لباس معمولی زیرپوش و شلوار برای زیر سرهمی،(سرهمی برای بچه خیلی  خوبه چون بند ناف دارند کش شلوار اذیتشون میکنه)

حوله،پتو دورگیریش،

ساک خودمم،نواربهداشتی، لیوان، شورت معمولی،شورت یکبارمصرف،یک روسری یک شلوار،تا تو بیمارستانی که لباس بیمارستان باید تنت باشه بعدشم همون مانتو ای ک پوشیده بودیو میپوشی،حوله دم دستی

خدایا بابت هدیه ای که دادی شکرت،خودت مواظب هرسه تامون باش