2737
2739
عنوان

چقد ماهارو خر فرض کردن

220 بازدید | 18 پست

چقد نیلی و پویان مختاری و دوس داشتم. اما دیگه ازاونور بوم افتادن... قشنگ همه کاراشون تبلیغه.. رقاصه آوردن تولد پویان فیلم گرفتن باکلی پول که آره ماپولداریم و از راه قماره..قشنگ مشخصه تبلیغه دقیقااز  نقطه ضعف ایرانیا استفاده میکنن🤦‍♀️🤦‍♀️🤦‍♀️

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2728

خسته نباشی هموطن..پ ن پ برا تولید محتوای مناسب آموزشی این کارارو میکنن

خدایا کمتر‌‌‌‌‌‌‌‌ خلق ‌‌‌‌‌‌‌میکردی ولی با کیفیت تر       وقتی جواب ریپلیتو نمیدم...یعنی به تو چه اخه فضول بی فهم...قاشق نشستگان بسیارند  
ولی من نیلی رو دوست دارم خیلی نازه 

اون که آره. منم دوسش دارم. اما کاراشون دیگه خیلی زیادی تبلیغه... رواون رقاصه ها مانور دادن که همه ببینن. همه چیشون برنامه ریزی شدست... 

من آنفالوشون کردم مردم گناه کارن نه اوناباپولای قمارمردم پول درمیارن اسمش روهم پولداری گذاشتن تازه ازوقتی آنفالوشدن توزندگیم راحترم نمیدونم چراتاثیربدداشتن رومن

تیکرتولدپسرم💚۹۷/۷/۷💚اگه قراربوددری بسته بمونه ک به جاش دیوارمیزاشتن😉همیشه امیدوارباش🤗
2738
من آنفالوشون کردم مردم گناه کارن نه اوناباپولای قمارمردم پول درمیارن اسمش روهم پولداری گذاشتن تازه ا ...

همه چیشون برنامه ریزی شدست آخه.. واقعیت نداره. 

صدف بیوتی هم ازش خوب نمیگن

من تقریبا دو ساله دنبالش میکنم برعکس هر اینفلوئنسر دیگه ای واقعا درست نقد میکنه خیلی چیزارو که واسش فرستادن با اینکه بهش پول میدن ولی موقع نقد میکوبه تاثیرگذارترین اینفلوئنسر دنیا شناخته شده ی خوبیه دیگه ام ک داره کلی کشور مختلف میره و صفر تا صد سفرو نشون میده و میتونی بشینی تو خونه و جهانگردی کنی😁

فقط صدف بیوتی و ملینا تاج و دکتر موون دیگه از هررررچی شاخه اینستاگرامه متنفرم😂

اتفاقا خودنمایی اینا که تمومی نداره. همه کاراشون برا جلب توجه و افزایش فالوئره. یکسره میگن کامنت بذارید تا به کرم آشغال بهتون هدیه بدیم یا مثل گداها پول میریزن به عنوان جایزه

بسیار سفر باید تا پخته شود خامی، صوفی نشود صافی تا در نکشد جامی
2706