2737
2734
عنوان

اختلاف شوهرم با خونواده,ام

295 بازدید | 23 پست

سلام خانمها خوب هستین.یه مشکلی با شوهرم دارم کمک میخواستم ازتون.عید امسال با شوهرم بدجوری دعوام شد اونم بخاطر خونواده شوهرم طوری که همه جمع شدن و دعوا بزرگ شد که کارمون داشت به طلاق می کشید یک ماه رفتم موندم خونه پدرم بعد خونواده منم میگفتن طلاق بگیر بعد که با شوهرم حرف زدیم آشتی کردیم برگشتیم سر زندگیمون اما قرار بر این شد که چون خونواده اون نمیان خونه ما و منو هم نمیزارن خونشون خونواده منم نیان و شوهرمم رفت و آمدش رو با خونواده من قطع کرد حالا 6 ماه از اون جریان گذشته بد نیست رابطمون فقط بیکاری شوهرم اذیت میکنه.حالا خونواده من مثل خواهرم که ربطی به دعوای ما نداشت اومده بود از من وسایل بگیره با شوهرش بود منم تعارفش کردم تو شوهرمنم تو اتاق مثلا خواب بود بیرون نیومد اونها هم فهمیدن خونه است اومدن هول هولکی یه چایی خوردن و رفتن بعد اومد بیرون با حالت عصبی به من گفت امروز هیچی نگفتم اومدن ولی از دفعه بعد نزار بیان خونه منم ناراحت شدم و هیچی نگفتم قهر کرد رفت بیرون. حالا همه اینها به کنار میخوایم که بچه دار بشیم ولی با این اختلافها میگه کسی حق نداره بیاد حتی بیمارستان هم نیان از بیمارستان مستقیم برو خونه پدرت فامیلات بیان اونجا بعد میای خونه اما من میترسم اون موقع هم یه بامبول دیگه دربیاره موندم نه راه پس دارم نه پیش چیکار کنم به نظرتون 

وا یعنی چ بگو بسه مگه بچه بازیه

ب مامانمگفتم لااقل هفتاد هشتاد درصدخوشگلیه دنیا ب خاطر توعه خندید شد ۱۰۰درصد😍امیدوارم منم زودتر مامان بشم هرکی خوند برام دعا کنه منم حس مادری رو تجربه کنم❤

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2728
2738

برادرشوهر و جاری منم همچین مسائلی دارن باهم اصلا زندگی خوبی ندارن،ادامش ندین خودت پیش قدم شو برو با خانوادش آشتی کن که اونم بیخیال بشه با خانوادت اوکی بشه،برای ارامش خودت پیش قدم شو

🧿

خ پروئه

محلش نزار.سر سنگین باش باهاش

پرووووووووو

پسر قشنگم از وقتی اومدی هر روز مامانی بهاره😍.مادر بودن حس عجیب و خاصیست. احساس میکنم قلبم جایی بیرون از سینه میتپد.                                 پسرم، مرد کوچکم، جهان برای من در تو خلاصه میشود💙💙💙   پسرم آرام دوستت خواهم داشت طوریکه هیچکس به جز خودت این حس مرا درک نخواهد کرد💙

چرا قبول کردی ک رفت امد نکنه ؟؟وقتی خانواده اون بد ذاتن چ ربطی ب خانواده تو داره؟؟بهش بگو من بچه ای ک بلای جونم بشه اصلا نمیخوام فردا اونم بدنیا بیاد فقط بخاطر اون باید همه چی رو تحمل کنی بهش بگو یا درست شو یا ام دیگه جدی منو نمی بینی ،،،خانواده یدونست دیگه ازش پیدا نمیشه ولی مرد زیاده مطمئن باش

با بیکاری و این اختلافات میخوای بچه دادم بشی ؟؟؟

واقعا این جرات از کجا میاد ؟؟؟

زندگی که ایده آل و آروم نیست چرا باید بچه دار بشی آخه .

اون بچه خاله و دایی نمیخواد ...از صبح تا شب میخواد شمارو ببینه 😐

2706