2726
عنوان

شما باشین میرفتین خونه مادرشوهر یا نه😔

| مشاهده متن کامل بحث + 1097 بازدید | 57 پست
اخه مامانش خیلی بددهنه آجی حرف بد میزنه

ماله شما از نوع بی سیاستشه ک صد درجه بهتر از نوع ماس😥😃

محتاجمبا قلب پاکت واسه خوب شدنم صلوات بفرستی 💔لایک کردی یعنی فرستادی منم برای تو میفرستم دوست خوبم😍

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

کلا تو این مدت با اینکه بچه کوچیکه مریضی سختی گرفت هم حال نمیپرسه کلا احوالپرسی ما همیشه یکطرفه بوده

سر سنگین باش اگر هم رفتی 

چو از این کویر وحشت به سلامتی گذشتی ، به شکوفه ها ، به باران برسان سلام ما را ....
2728

دکترای جادو جمبلم داره😢🤕

اینو دیگه خدایا خودت کمک کن واقعا یک ارتش میخاد مقابله با این زن

محتاجمبا قلب پاکت واسه خوب شدنم صلوات بفرستی 💔لایک کردی یعنی فرستادی منم برای تو میفرستم دوست خوبم😍
ماله شما از نوع بی سیاستشه ک صد درجه بهتر از نوع ماس😥😃

😂

روزی که دختردار بشمبه دخترم میگم منتظر نباش کسی خوشبختت کنه،خودت برو دنبال خوشبختی...بهش میگم دخترم تو قراره روزی مستقل بشی...من نمیخوام بهش بگم که آخرین مرحله موفقیت یک دختر توو مملکتمونعروس شدنو خونه بخت رفتنه!!!نمیخوام دم به دیقه تو گوشش بخونمقراره روزی مادر بشی...بهش میگم عروسکم تو قراره انسان موفقی بشی و تو این راه نیازی نداری که عروس بشی،احتیاجی نداری مردی با اسبی سفید و این چرت و پرتا بیاد دنبالت!مشکل ما اینه که تو گوش بچه هامون از کودکی هی میخونیم؛هی تکرار میکنیم که نهایتا یکی میاد میگیرتت!«باور کنید موفقیت یک بانو در گرویعروس شدن و مادر
قطعا نباید بری به شدهرت هم بگو دلم میخواد بیام ولی باز داستان میشه اعصاب هم میریزیم بهم ولی بازم هر ...

اره اینم خوبه نگه داره تلافی میکنه 

وقتی دعوت نشدی کجا بری؟ یعنی شوهرت نمیفهمه که بی دعوت بدی خودتونو کوچیک میکنی

در تماشای تو قانع نشوم من به دو چشم                   گو همه چشم جهان رو به سرم بشتابید .....
وقتی دعوت نشدی کجا بری؟ یعنی شوهرت نمیفهمه که بی دعوت بدی خودتونو کوچیک میکنی

ممکنه برای قسمشم ک شده جلو شوهرم شب قبلش یک زنگ علکی بعد سه ماه بزنه ک اونم تا میام بردارم زود قط میکنه بعد زنگ میزنه به پسرش یعنی زنت جواب تلفنمو نداده زنگ زدم بگم بیاین فردا😕😖

یعنی شیطونو درس میده

ممکنه برای قسمشم ک شده جلو شوهرم شب قبلش یک زنگ علکی بعد سه ماه بزنه ک اونم تا میام بردارم زود قط می ...

خودتو به مریضی بزن وبه شوهرت بگو نمیتونم با اینکه دوس داشتم بیام

در تماشای تو قانع نشوم من به دو چشم                   گو همه چشم جهان رو به سرم بشتابید .....