2726
عنوان

شما باشین میرفتین خونه مادرشوهر یا نه😔

| مشاهده متن کامل بحث + 1097 بازدید | 57 پست
زنگ زده دعوتت کنه؟ اگه نزده ول کن

کلا تو این مدت با اینکه بچه کوچیکه مریضی سختی گرفت هم حال نمیپرسه کلا احوالپرسی ما همیشه یکطرفه بوده

محتاجمبا قلب پاکت واسه خوب شدنم صلوات بفرستی 💔لایک کردی یعنی فرستادی منم برای تو میفرستم دوست خوبم😍

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

2728
شوهرت چی میخواد بره ؟

مثلا میگه براش مهم نیس امااا واقعا انگار با بد رفتاریهاش تلافی میکنه

محتاجمبا قلب پاکت واسه خوب شدنم صلوات بفرستی 💔لایک کردی یعنی فرستادی منم برای تو میفرستم دوست خوبم😍
عزیزم سعی کن بری بالاخره هرچی باشه مادر شوهرته 

فدات شم بحث یکبا دوبار نیس 

۱۵ سااله همینه خوبم نمیشه😭 من مگه بدنیا اومدم زیر بار عقده های روانی اون مریضی و عذاب بکشم گناه من چیه؟؟؟😔😔

واقعا پرسيدن داشت؟معلومه كه نبايد بري.

افرین به این اعتماد به نفست 

فدات شم بحث یکبا دوبار نیس  ۱۵ سااله همینه خوبم نمیشه😭 من مگه بدنیا اومدم زیر بار عقده های رو ...

نرو عزیزم منم‌نمیرم و خیلی ارامش دارم نرفتن من واسه نن بد نشده واسه اونا پیش اقوامشون بده که یدونه عروس دارن اونم باهاشون خوب نیست 

ما توضیحی به کسی بدهکار نیستیم! بگذار بگویند غیرمنطقی هستیم یا ضد اجتماعی هستیم، اما به این می‌ارزد که خودمان باشیم. تا زمانی که رفتار ما و تصمیم‌های ما به کسی آسیبی نمی‌زند، ما توضیحی به کسی بدهکار نیستیم. چقدر زندگی‌ها که با این توضیح خواستن‌ها و تلاش‌های بیهوده برای قانع کردن دیگران بر باد رفته‌اند 
2706