2737
2734
اخه میگن شیر خشک خوب نیس.شیر خددمم نسبت ب روزای قبل بیشتر شده

مطملن باش شیرت آبه که بچه دوساعت مک میزنه و سیرنمیشه به خودت برس غذاهای چرب بخور روغن محلی کله پاچه کره 

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2728
۲۴ روزه

ببین تا دوماهگی دختر من همین بود از بعد اون دیگه میتونن خودشونو سیر کنن چون فکشون قوی تر میشه بهتر میتونن مک بزنن

من بااینکه روزی یکی دوبار شیر خشک میدادم سینمو پس نزد عوضش شیر خشکو پس زد بعد دوماه😂😂

مامی بهار و بهراد  
هر بچه ایی قبول نمیکنه من یبار ب پسرم دادم شبر خشک تا ی روز اصلا شیر منو نمیخورد 

من یبار عروسی بودم دیگه گفتم بهش شیر خشک بدم همش 

دیگه اخرای عروسی شیشه نمیگرفت فقط شیر خودمو میخواست ناقلا😂😂😂

مامی بهار و بهراد  
2738

خب شیرت سیرش نمیکنه عزیزم شب شیرخشکش بده بزار هم اون راحت باشه هم تو

جمله ی چرا انقدر زود ازدواج کردی؟ به اندازه ی جمله ی چرا ازدواج نمیکنی؟ زشته! جمله ی سومین بچه رو میخواستی چیکار؟ به اندازه ی سوال چرا بچه دار نمیشی ناراحت کننده اس! به اسم روشنفکری در زندگی دیگران دخالت نکنید🙏
اره بیومیل میدم

خوبه پس

خدا خفظش کنه کوچولویی رو

نه که توی دل مامانش همه چی از بند ناف در اختیارش بود، الان خبری لز اونهمه آرامش نیس طفلی میترسه از گشنگی شب

ضمنا همه ش هم گشنگی نیس، نیاز به بوییدن مادر و ترس از تنهایی و جدایی از محیط رحم هم هست، زمان میخاد طفلکی

خیلی بغلش کن، بزار بغلی بشه مگه چقد نوزاده که بغلی شدن بد باشه

نی نی من یکسالشه ولی هنو بغلش می کنیم، 

2706