2737
2734
عنوان

شوهر من روز میخوابه شب بیداره

| مشاهده متن کامل بحث + 1515 بازدید | 95 پست
شوهر زرنگ من قربونش برم صبح میره شب۹ میاد 

جای این پست واقعا خالی بود

الهام خانوومی هسدم😍قبلا تو سایت دوستای خیلی زیادی داشتم ک حالا که بعد ۳سال برگشتم اکثرا قطع دسترسی شدن🥺خوشحال میشم اگه تو تاپیکی منو دیدی و شناختی بهم بگی🥰💕

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

کارش آزاده

وا نمیشه که بیچاره شورم ساعت ده میخوابونمش 4 بیدارش میکنم الهی بمیرم براش ولی خوب برا سلامتی بده اینجوری خب باهاش صحبت کن

تیکر رسیدن به آرزومه 😍😢😔میشه برای رسیدن به آرزوم یه صلوات بفرستین محتاج دعای شما و کمک امام رضام😍❤️😊ممنونم ازتون مهربونا💞🤗تیکر هدفمم هست😉گروه قرمز😬😳😟وزن اولیه 90 با قد 175😢😭😭وزن الان 86😔😔 وزن ایدآل 60😍😍 با یک اراده نیرومند، شرایط دیگر اهمیت چندانی ندارد ☹️من میتونم چون یه دختر کــــــوردم 😍😍پرچم کوردا بالاس.. به امید خدا هم واسه هدفم هم درست شدن زندگی منو همسرم... ایشالله که غصه تو زندگی هیچ کسی راه پیدا نکنه و هیچ زنی حسرت مادر شدن به دلش نمونه و هیچ پدری شرمنده ی زنو بچش نشه و هیچ جوونی محتاج دیگران نباشه واسه همه ی اینا یه صلوات دیگه هم بفرستین شما که زحمت کشیدین تا پایین اومدین و در آخر دوتا صلوات واسه سلامتی امام زمانمون بفرستیم هرچند گوشه ایی از بی انصافی ما بنده هارو نمیگیره ولی باز خودش کلی هست ❤️ اینم بگم هنوز مدرسه میرم 😬 ازدواجم کردم ☺️و عاشق شوهرمم😍😘 ای بلای تو به جانم که تو جانی و جهانی😘👑
2728
شوهر زرنگ من قربونش برم صبح میره شب۹ میاد 

خدا حفظش کنه تنش سلامت..نگواین چیزارو چشمت نزنن.

الان میان میگن کی میاد اخه چشم بزنه😞😞

هرچه دلم خواست نه آن میشود/هرچه خدا خواست همان میشود....ای خدا راضیم به رضای تو..خدایا خودت پشتوپناه بی کسان باش خودت دست گرفتارارو بگیر خدایا تواین زمونه که کسی امیدی به زندگیو آینده نداره تو امیدشون باش .خدایا مشکل همه روحل کن تو انقدر خوبی انقدر مهربونی میدونم هوای بنده هاتو داری خدایا امیدمون به توعه🙏                               یه  صلوات بفرستین برای سلامتی وظهور امام زمان
2738
خدا حفظش کنه تنش سلامت..نگواین چیزارو چشمت نزنن. الان میان میگن کی میاد اخه چشم بزنه😞😞

اخه کی میخواد چشم بزنه😂😂

برای تو که خدایی،خدای من تو بگو که استجابت کدامین دعای من سخت است؟؟😔
مگه بچس که ۱۰ میخوابونیش با لالایی شبکه پویا هم میخوابه؟؟؟؟؟

میخوابونمش😐😐😐😐😐😐😐

الهام خانوومی هسدم😍قبلا تو سایت دوستای خیلی زیادی داشتم ک حالا که بعد ۳سال برگشتم اکثرا قطع دسترسی شدن🥺خوشحال میشم اگه تو تاپیکی منو دیدی و شناختی بهم بگی🥰💕
وا نمیشه که بیچاره شورم ساعت ده میخوابونمش 4 بیدارش میکنم الهی بمیرم براش ولی خوب برا سلامتی بده این ...

اینقد صحبت کردم که دیوونه شدم دیگه

امروز برگشته میگه به تو چه دلم میخواد

شما نمیگی چه تایمی سر کار میره و فقط داری آدم جمع میکنی که بگن اخ گناه داره

خب شاید بیچاره شب تا صبح کار میکنه بعد معلومه میاد خونه باید بخوابه 

بهتر این که بیکار باشه

وقتی کسی از خواب شبش بگذره باید اینجور تشکر بشه ازش؟

تا نون شکم و لباسهایی که می پوشی و میده 

آقا هستم🕵️‍♂️
2706