وقتی عصبی میشه میگه کلا خیلی میگه خودشم میدونه حرف بدیه میدونه باعث دلخوری میشه عمدی میگه من واکنش خاصی نشون ندادم هیچ وقت ک فکر کنه میترسم ولی بازم میگه مثلا امروز سر اینکه مانتویی پوشیدم ک کمی کوتاه بود دعوا  راه انداخت و اینجوری گف؛ گف حالاک اینجوری میرم سه تا زن میگیرم

چیکارکنم ک نگه اینو چجور اخه بی خیالم بازم میگه!!!!!!!!

میگه ک ناراحتم کنه ولی من اصلا واکنشی نشون نمیدم بازم میگه

یه بار ک باهاش قهر کردی دیر اشتی کنی حالیش میشه ک نگه

همینطور ک ما دهن مونو بستیم و در مورد شما قضاوت نمیکنیم شماهم حق ندارید در مورد سن ازدواج و تحصیلات من نظر بدید شما اگ بیل زن اید یه بیلی به باغچه خودتون بزنید .خود خدا هم ممنوع نکرده ازدواج تو سن پایین رو حضرت فاطمه هم ۹ سالگی ازدواج کرده ادمی ک از زندگی راضیه رو نرنجونید با حرفاتون ...بذارید یه یاد خوب ازتون بمونه🙂😏

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

2731

بگو سه تا کمه پنج تا بگیر😂

بنده کاربر قدیمی نیستم.دیگه حداکثرش یه سال ، خواننده خاموش هم حساب کنیم یه سال و نیم🤣لاکچری نیستم.به ارواح جدم نیستی درحدم هم نمیتونم بگم ، نمیتونم از اون بندگان خدابیامرز مایه بذارم ، ریپلای بکن ریپلای میکنم ولی مودبانه ، لطفا انتقام گرسنگی و اعصاب خراب و شوهر بد و گریه بچتون رو از بنده نگیرید ، تفاوت فرهنگ و عقیده و ...داریم مودبانه بحث کن بنده از اینور گوشی نمیتونم به شما صدمه بزنم تو هم هرقد جیغ بزنی صداش به من نمیرسه حداکثر مرورگرم میبندم میرم سر یکار دیگه پس خواهشا به اعصاب خودت رحم کن و مسلط باش....باشد که زین پس دوستان خوبی برای هم باشیم اینجا😘

فهمیده حساسی داره اذیتت میکنه

بگو منم میرم ۳تاشوهر میکنم

این را توی کله ات فرو کنکه زن ها با مردی که دوستش دارند ازدواج نمی کنند!زن وقتی دید کارد به استخوان رسیده و لازم است برای آینده اش یکی را انتخاب بکند، آن وقت می گردد و مردی را پیدا می کند که حدس می زند پدر خوب و شوهر خوبی از آب در می آید و می شود بهش تکیه کرد.فهمیدی؟وگرنه عشق حس خوشایندی است که امروز هست و فردا نیست

بگو‌حالا کی میاد زنه تو بشه منم بچگی کردم

۳ تا زن داشتن میلیار میلیارد پول می خواد که تو نداری 

ضعف نشون نده بشورش بذارش کنار

خوشبختی یعنی دوتا پسر کوچولو‌ تو خونت داشته باشی ❤️
2706