عنوان

خانوما لطفا یه لحظه بیاین

170 بازدید | 25 پست

کیا با زعفرون نبات زود پریود میشن من سه روزه روزی یک لیوان پر میخورم ولی انگار نه انگار، راهنمایی کنید لطفا دسترسی به دارو ندارم و نمیتونم تهیه کنم

یعنی یه روز منم مامان میشم  

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

2728
من همیشه رازیانه و تخم شوید دم میکردم

من شنیده بودم زعفرون خیلی تاثیر داره حتی یه خانومی میگفت همون روزی که میخوره پری میاد من سه روزه انگار نه انگار

اوه عزیزم خدا بزرگه ان شااله بچه دار هم میشی 🤩😍

معنی کاربریمو نپرسین که خودمم نمیدونم🤦‍♀️🤦‍♀️🤦‍♀️هرچی زدم بود یهو این اسم ثبت شد🥴🥴🥴🥴🥴
من شنیده بودم زعفرون خیلی تاثیر داره حتی یه خانومی میگفت همون روزی که میخوره پری میاد من سه روزه انگ ...

زعفرونای الان ک اصل نیست گلم. همش رنگ و پرچمه. تخم شویو رازیانه رو کمی بکوب بعددم کن بخور ایشاله میشی

ممنون خدا از دهنت بشنوه دیگه خسته شدم ‌

امیدتو از دست نده عمو وزن عموی من بعد ۲۲ سال خدا بهشون دوقلو داد دوتا دختر خوشملللل

معنی کاربریمو نپرسین که خودمم نمیدونم🤦‍♀️🤦‍♀️🤦‍♀️هرچی زدم بود یهو این اسم ثبت شد🥴🥴🥴🥴🥴
زعفرونای الان ک اصل نیست گلم. همش رنگ و پرچمه. تخم شویو رازیانه رو کمی بکوب بعددم کن بخور ایشاله میش ...

متاسفانه ایران نیستم نمیتونم اینارو تهیه کنم😭

امیدتو از دست نده عمو وزن عموی من بعد ۲۲ سال خدا بهشون دوقلو داد دوتا دختر خوشملللل

هم دوست دارم پریود شم برم شروع کنم هم میترسم هزینه ش خیلی بالاست اینجا مثل ایران نیست اگه نشه هم از لحاظ مالی هم از لحاظ روحی داغون میشم

عزیزم بدن با بدن فرق داره منم بیبی زده لودم منفی بود یه نصفه استکان غلیظ زعفرون خوردم روزی دوتا قرص ال دی و آب پیاز و.... که بشم نشد که نشد بعدش بهم گفتن برو آزمایش رفتم گفتن بارداری انشالله که بزودی خبر بارداریتو بشنویم

مهربونا واسه خونه دارشدنم صلوات میفرستین🌼🌸🌹
2706