2726
عنوان

من حتی حلقه ام بدلیه .. 😔

1155 بازدید | 81 پست

دلم گرفته از همه چی . شوهرم پول داره خرج خانوادش کنه ولی حتی یه حلقه طلا هم نخرید واسم. عقد کردیم نخریدن که عروسی . عروسی هم حلقه نخریدن چه برسه به سرویس . اما چون مامان و باباش گفته بودن قرض کرد و تالار گرفت . اصلا انگار مهم نیستم 😔 از همشون بدم میاد . دلم گرفته 

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

😦

دردناکترین مرگ پسرنوح داشته:                                             تصورکن داری غرق میشی خر                                          از کشتی بابات برات دست                                            تکون میده!😐
2728

به خوش بگو

کاش بعضی مردها تاپیک زنهاشونو میدیدن

همینطور ک ما دهن مونو بستیم و در مورد شما قضاوت نمیکنیم شماهم حق ندارید در مورد سن ازدواج و تحصیلات من نظر بدید شما اگ بیل زن اید یه بیلی به باغچه خودتون بزنید .خود خدا هم ممنوع نکرده ازدواج تو سن پایین رو حضرت فاطمه هم ۹ سالگی ازدواج کرده ادمی ک از زندگی راضیه رو نرنجونید با حرفاتون ...بذارید یه یاد خوب ازتون بمونه🙂😏

خب نخواستی دیگه 

باید از اول میخواستی ازش یا خانوادت میخواستن که رسممونه واسه عروس طلا بگیرن جلو فامیل ابرومون میره و اینا

اگه نداشت شوهرت ماجرا فرق میکرد

https://abzarek.ir/service-p/msg/1516840👉🏻 بفرمایین اینم چالش دو طرفه حالا هرچی دلت بخواد میتونی بهم‌ بگی🤗

چرا با همچین آدمی ازدواج کردی

دردناکترین مرگ پسرنوح داشته:                                             تصورکن داری غرق میشی خر                                          از کشتی بابات برات دست                                            تکون میده!😐

عزیزم منم شوهرم فقط خودش خرج کرد کسی کمکش نکرد البته خیلی ادم خوبیه منم بخاطر اینکه بیشتر از این روش فشار اقتصادی نیاد نزاشتم سرویس طلا بگیره بدل گرفتیم ب همه گفتیم طلاس 

روزی که دختردار بشمبه دخترم میگم منتظر نباش کسی خوشبختت کنه،خودت برو دنبال خوشبختی...بهش میگم دخترم تو قراره روزی مستقل بشی...من نمیخوام بهش بگم که آخرین مرحله موفقیت یک دختر توو مملکتمونعروس شدنو خونه بخت رفتنه!!!نمیخوام دم به دیقه تو گوشش بخونمقراره روزی مادر بشی...بهش میگم عروسکم تو قراره انسان موفقی بشی و تو این راه نیازی نداری که عروس بشی،احتیاجی نداری مردی با اسبی سفید و این چرت و پرتا بیاد دنبالت!مشکل ما اینه که تو گوش بچه هامون از کودکی هی میخونیم؛هی تکرار میکنیم که نهایتا یکی میاد میگیرتت!«باور کنید موفقیت یک بانو در گرویعروس شدن و مادر
2706